Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok. Most...

17 hetes kismama vagyok. Most már nagyon nem férek bele a ruháimba. Miskolc- Tiszaújváros- Polgár környékén keresek olyan boltot ahol emberi áron lehet venni kismamaruhákat? Elsősorban nadrágokra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én innét rendeltem

Www.bonprix.hu


Itt kaptam a legjobb áron 5-8.000, míg kismama boltban, c&a ban 10-12000

2013. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A newlook.com-on is nagyon sok kismama ruha van és elég olcsó, a posta 2-3 ezer forint, de ha többet rendelsz nagyon megéri. Korrekt cég, paypal-lal lehet fizetni.
2013. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kabymaci ***** válasza:
Miskolcon a plazaba a c&a-ban vannak kismamanadragok olyan 5 ezer kornyeken. Nezz be szerintem.
2013. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a helyedben jófogáson vagy apródn néznék,ott mindig vannak fent jó kismama cuccok,és jó állapotúak meg az áruk is megfelelő.

De ha mindenképpen újat szeretnél..én tiszaúji vagyok,én az itteni kínainban vettem kismama nacit(persze nekem őszi-téli terhességem volt ezért hosszút farmert vettem)4500 ft-ért darabját.Nem tudom,hogy kismama felső meg nyári térdnaci van-e,mert azok nekem nem kellettek.


11 hetes fiú anyucija

2013. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cemtrummal szemben a bamaban vannak kismamanadragok, 3-4 ezerért.
2013. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!