Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hétben vagyok és még csak...

7. hétben vagyok és még csak petezsák látszik. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szörnyen meg vagyok rémülve, hogy hogyan lehetséges ez?! Kaptam időpontot 2 hét múlva, hogy addigra már biztosan kiderül.. Volt hasonló vkinek?
2007. szept. 25. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem is csak az látszott 7 hetesen! 12mm a petezsák! Szerintem nincs miért izgulnod! a 12 hetes UH-pedig 6,5 cm és minden megvan:)) Szóval NYUGI!!! minden jót egy 14 hetes kismama:)
2007. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az látszik ilyenkor.
2007. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hét hetesen nem csak a petezsák látszott. Nincs igaza a második válaszolónak.
2007. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A 7. hétben már a magzatnak is kell látszani, ilyenkor már szivhang is van.Lehet, hogy később fogant a baba /nem irtad hány napos a ciklusod/. A rosszabbik esetben csirátlan petéről is lehet szó, ami azt jelenti, hogy a petezsák nem tartalmaz embriót. Reméljük, hogy az első esetről van szó. Nekem sajnos az utobbi volt.
2007. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem a 7.hétbe látták meg a terheségem.Le írom pontosan a leletem: Az uterusban szabályos petezsákban szikhólyag és egy élő embryo látható.CRL:9,4mm jó szívműködés 7. hét. Azt hiszem ezzel mindent érhetően le írtam. Szóval kéne már bőven látni az embryot, és a szív verést is, én is láttam.
2007. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!