Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együttlét után mennyivel...

Együttlét után mennyivel szokta kimutatni a teszt a terhességet? Magyarán mennyivel utána történik a beágyazódás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az együttlét után kb 5.-7. nappal kezdődik meg a beágyazódás.Ez eltart pár napig, azt szokták mondani,hogy az elmaradt menstruáció napjára már befejeződik.Ezért is ajánlatos a tesztet a nemvárt mensi után csinálni,hogy ne kapj "rossz" eredményt.Ilyenkor általában már van annyi hcg hormon a szervezetedben,hogy kimutassa a pici jelenlétét.
2009. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a menszi előtt 2-3 nappal mutatta ki, de az a legbiztosabb, ha legalább a menszi napját megvárod. Azt is mondják, sokszor megtörténik ugyan a beágyazódás, de a mentruációval együtt kilőködik, mert nem volt elég sikeres maga a beágyazódás.
2009. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt után 2 nappal is elég halványan lett pozitív,úgyhogy érdemes várni a teszteléssel.
2009. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már majdnem 6 hetes voltam, amikor először kimutatta.

Éreztem, hogy terhes vagyok, minden nap teszteltem ezerrel, és az 5.héten is csak egy halvány csík volt, az uh szerint 6+4 hetes voltam.De lehet, hogy ez tesztfüggő is, és lehet, hogy annyira kevés volt a hcg, hogy nem mutatta, fogalmam sincs.

2009. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A megtermékenyítést követő két hétben történik a beágyazódás. A beágyazódást követően három napra rá már kimutatja a teszt a terhességet. A reggeli vizeletből biztosabb eredményt kapsz.
2009. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!