Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes méhen...

Szerintetek érdemes méhen belüli találkozás terápiára járni? Van valakinek valamilyen valós tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 24. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Baromság. Annyit tesz az is, ha otthon beszélgetsz hozzá.
2013. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aki fogékony egy kicsit is a természetfelettire, annak érdemes lehet kipróbálni. Én is kacérkodtam a gondolattal, de akit én találtam annak idején, annak nagyon húzós árai voltak, és így is drága dokihoz jártam, őssejtet tároltattunk, úgyhogy már nem fért bele a keretbe...:(

De én hiszek benne, hogy fel lehet velük venni a kapcsolatot :)

2013. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó kis üzleti fogàs.
2013. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekik is meg kell élni valamiből...

Aki meg hisz benne, az lazít egyet heti 1-2 alkalommal, baja tuti nem lesz tőle, mivel csak fekszik és lazít.

Üzleti fogásnak sem utolsó, csak gratulálni tudok a kiötlőjének, nem volt munkahely, hát csinált egyet magának. Kreatív.

2013. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Aztaaa, mik vannak?

Durva.

Ez nem ugyanaz, mintha tok INGYEN itthon beteszek egy kellemes zenet, lefekszem, es a babamra gondolok, beszelek hozza, stb??!! :)

2013. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DE....Szerintem tök ugyanaz.:-)
2013. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Egy alkalommal Liza azt üzente, hogy a köldökzsinórja szorítja. A pszichológusom segített, hogy mit mondjak neki, mit kell tennie. A következő napokban erős magzatmozgást éreztem. Egy hét múlva Liza azt üzente már minden rendben, megszabadult a szorítástól. Nem akartam először elhinni, de olyan tiszta éles képeket küldött, amit soha eddig nem tapasztaltam, pedig szoktam relaxálni. Liza gyorsan jött világra, nyugodt kisbaba volt, alig sírt. Már az első pillanattól érdeklődve szemlélte a világot." Azta. Hát ez veszélyes. Meg nem járnak annyit dokihoz....Szerintem bocs, de börtönbe velük....Vagy akinek úgy érzi, hogy használ...Pedig én nyitott vagyok az ilyen dolgokra, de ez lehúzásnak tűnik....
2013. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!