Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 13 hetesen nem...

Normális, hogy 13 hetesen nem fér belém annyi étel mint a terhesség előtt?

Figyelt kérdés
Akkor se ettem sokat, de most egy tál leves se fér belém ébédre. Ez normális?
2013. júl. 25. 11:57
 1/5 anonim válasza:

Szerintem igen, velem is ugyanez volt. A terhesség 20. hetéig 5 kg-t fogytam. Mondtam is az orvosnak, de azt mondta ez teljesen normális dolog, mert most változik a szervezet, hormonok, stb. és ebbe ez is beletartozik. Ne izgulj, majd bepótolod! :-)

26 hkm

2013. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig 3 kg-ot fogytam.

Köszi :)

2013. júl. 25. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a hányás, hányinger, émelygés normális. És hogy a kedvenc ételedet megutálod, és még az illatát se bírod.

Próbáld azt hogy ha csak ilyen keveset eszel akkor egy nap ismételd meg többször is. Egyél egy nap 4-5ször mert enni kell különösen ilyenkor sokat.

Tele leszel már kevéske kis levestől? Vagy nincs már étvágyad hozzá?

2013. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tele leszek tőle. Pedig még kívánom.
2013. júl. 25. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális sajnos, velem is ez volt. Az elején a puffadás miatt nem tudtam enni, most meg szerintem már a baba nyom belülről és ezért nem bírok enni rendesen. Mindegy, valamit valamiért :-)

28 heteske

2013. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!