Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allandoan faradt vagyok es...

Allandoan faradt vagyok es aludnek. Normalis ez?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok, az elmult napokban egyre rosszabbul alszom ejjel, delelott viszont delig is, aztan 6-kor megint ledolok, es most ebredtem. Allandoan aludnek, pedig eddig, foleg a masodik trimeszterben rengeteg erom volt, jottem-mentem. Most meg ki se teszem a labam a lakasbol, ha lehet. Itt bennt huvos van, nem szenvedek, de lehet, h azert a meleg igy is megvisel? Olyan komas, fejfajos vagyok, es a sok alvas miatt rosszkedvu es rossz a lelkiismeretem is, de a baba jol van, ficankol rendesen. Aggodjak, h vmi baj van, vagy ez normalisnak tekintheto meg?
2008. jún. 26. 20:25
 1/5 anonim válasza:
szerintem ez teljesen normális főleg ilyen melegben, ráadásul még gyereket is vársz:) szerintem nem kell aggódnod
2008. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez van...

Én most kezdem ezt. Eddig rohangáltam, mint pók a falon, és nem tűnt föl, hogy elfáradtam, csak este, mikor a párom nyavajgott, hogy olyan hamar elaludtam. Most kezdek én is olyan lenni, mint egy álomszuszék. Persze nekem keményedett is a pocim, most kezdtem rá magnéziumot szedni. És most érzem, hogy fáradt vagyok. Reggel addig alszom, amíg tudok, aztán ebéd után is ledőlök.

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, hiszen egy babát nevelsz a pocakodban. Én is nyavajgok a páromnak, hogy már megint fáradt vagyok,de ő megértő, és mindig mondja, hogy naná ,hogy fáradt vagyok, hisz egy kisember növekszik a pocimban. És még a meleg is elnyom, plusz enni nem tudok, mert hányingerem van ettől a melegtől.

Hát ennyi kb. Ne aggódj, szerintem ez rendjén van nagyon.

2008. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, megnyugodtam! :-)
2008. jún. 26. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez előfordul, ráadásul iszonyú meleg van. Nekem itt van a kettő és legszívesebben én is ezt tenném, de nem lehet. Ha az megnyugtat kérj egy vérvételt vasra, mert ha erősen vashiányos vagy annak ez is lehet a tünete. De nem hizszem,hogy ez lenne a gond.
2008. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem most lett kész a leletem és semmi baja aavasammal,és én is állandóan alszok az elmúlt két hétben kb.Éjjel rosszab,de nappal van ,hogy kétszer is..sokszor szinte eltellik a napom ezzel.Sztem ez a meleg miatt is van,plusz a terhesség miatt.Most pihenj ha teheted.37hetes kismama
2008. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!