Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós kismamák. -Volt már...

Várandós kismamák. -Volt már olyan, hogy rosszkor jött rátok a hányás és nem tudtátok visszatartani?

Figyelt kérdés
Hogyan történt, hanyadik hétben?

2013. júl. 28. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2 barátnöm is volt igy, egyik reggeli csúcsban a busz megállónál lévő kuka mellé hányt a másik a házuk elé a lépcsőn, meg moziban.
2013. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De hogy történt? Nem nézték meg az emberek?
2013. júl. 28. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú én végig okádtam az elsö 5 hónapot.....mindenhol.Auchan,bevásárlóközpont,rendelö.....legyen nálad zacsi mindig...:D
2013. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem,tök rendesek a terhesekkel.
2013. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

na ne már ez komoly? :)

Auchanban? De azt hogy? Mentél és egyszer csak kidobtad a taccsot? Sokan láttak?

2013. júl. 28. 23:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát páran:D
2013. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék hajtottak ki autóval a parkolóból, azonnal álljt parancsolt, ablak le és azon ki....



Az a furi, hogy én mind a kettővel nagyon-nagyon rosszul voltam az elején, de az utcai hányást sikerült elkerülni. Az elsőnél egyszer hánytam a munkahelyemen, volt egy kollégánk, aki nem fürdött és nagyon büdös volt. Bejött az irodába én meg a számra tapasztott kézzel rohantam ki.

2013. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen az esküvőm elötti hetekben testpermetezésre mentem, hogy szép barna legyek. 3 perccel a teljes száradás elött szédülés és egy az egyben lehánytam magam. A legjobb, hogy kb 4 óra hosszáig nem szabad tusolni. Nekem kellett. :D Hívtam a már férjem, hogy azonnal induljon értem. Mindenki engem sajnált. Hozták a vizet, csokit nagyon kedvesek voltak és nem engedték, hogy kifizessem a testpermtezést ami 3500 ft volt akkor. Nagyon kellemetlenül éreztem magam.
2013. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Amúgy én kívülállóként kérdezem, csak nem volt alkalmam leírni a körülményt miért is tettem fel ezt a kérdést, mert valami miatt 5 percenként enged csak írni a rendszer.

Az történt, hogy kirándulni mentünk én és a barátnőm, aki elhívta a várandós hugát is, mivel a férje külföldön dolgozik, és ő szokott vele lenni.

Ugye kocsival mentünk, hozzáteszem nem is túl gyorsan, ő ült hátul, és egyszer csak meghallom hogy blöeee, gyorsan belenézek a visszapillantóba, és látom, hogy baj van, szépen próbálok lelassítani hogy megálljak erre jött a következő adag, elég szépen beterítette hátulról az első ülést, meg a jobb hátsó ajtót.

Eléggé ciki sztori, (remélem nem is olvassa ezt az oldalt) ezért voltam kíváncsi, hogy ez normális-e, vagy csak egyedi eset volt.

Amúgy azt mondta nem mert szólni, hogy álljunk félre, mert máskor is volt amikor csak émelygett, aztán hirtelen nem tudta visszatartani.

2013. júl. 28. 23:48
 10/13 anonim ***** válasza:
igen néznek, el kell mondani hogy babát vársz és bocs.
2013. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!