Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnal fél 1-kor erős derékfáj...

Hajnal fél 1-kor erős derékfájásra ébredtem, ami azóta tompult de folyamatosan érzem a derekam, hol egyik, hol másik oldalon. Ez jelezheti a szülés közeledtét vagy tovább nyílhattam? 38hetes kismama

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tavaly nálam az első szülésnél ugyanígy kezdődött, mivel nem javult, így bementünk a kórházba, és 16 óra múlva meglett a kislányunk:)
2013. aug. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,legalább hétvégéig jó lenne kihúzni,akkor itthon lesz a párom és együtt tudnánk bemenni.Vajon vehetek be magnéziumot?
2013. aug. 1. 07:04
 3/6 anonim ***** válasza:
38 hetesen ne vegyél már be.
2013. aug. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd be, mert ha megindul a szülés, esetleg lassítja a tágulást. Én 2,5 éve a 34 héten szültem a fiam, és mivel még nem készültem szülni, javában szedtem. Kicsit talán lassította a tágulást, bár aztán hirtelen kitágultam és baromi gyorsan megszültem, fene tudja, kinél hogy hat. Egyébként én is 38 hetes vagyok, ugyanezek a tünetek napok óta, menni is alig bírok, annyira lent a feje, nyitva is vagyok, 3. baba, és mégsem indul be. Úgyhogy szerintem van esélyed, hogy megvárjátok a párod! Majd írj, hogy alakult!

38+5 h km

2013. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én derekam már a 28. héttől fáj, úgyhogy még akármi is lehet. Ajánlom Neked a gyógyszertárban kapható Motto tapaszt(sárgát), az fájdalom csillapító. Én csak ezzel tudok létezni! Terhesek is használhatják, nincs benne vegyszer, két hétig is fent lehet. De minden rá van írva!

Addig is sokat pihenj fekve! Az a legjobb.

2013. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősnél is ezzel kezdődött... :) Hogy magnéziumot vehetsz-e be nem tudom, szerintem kérdezd meeg a dokidat.
2013. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!