Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hasznalta korai idoszakban...

Ki hasznalta korai idoszakban az angelsounds szivhangfigyelot? Mennyire lenn kell keresni a szivhangot?

Figyelt kérdés

10hetes vagyok es 10 perc keresgeles utan feladtam, kikapcsoltam.

Azert batorodtam fel hogy most vegyem meg mert itt nagyon sokan mar azt irtak hogy a 8-9. Heten is hallottak a szivhangot. Ultrahangon nekem a bal oldalon van a baba, kinek mi valt be? Koszonom


2013. aug. 5. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 9. héttől megtaláltam, nagyon lent kell keresni a szeméremdombon!Legalábbis én a kezdetekben ott találtam meg, hol középen, hol a bal oldalon lent :)
2013. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Talaltam valamit de az egyaltalan nem 2x olyan gyorsan ver mint az en szivem :)

Csak susogast hallok meg fura hangokat de szivhangot sehol :(

2013. aug. 5. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szeméremdombom jobb oldalánál találtam meg először, de nagyon rá kellett nyomnom. De az se baj, ha még nem hallod. Én egészen a terhességem végig használtam, nagyon jó kis találmány.
2013. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan mozgatva, körözve, türelmesen keresgéltük, 11. héttől meg is találtuk. Eleinte csak a sistergős, gyors, köldökzsinór áramlást, később már a kopogó szívhangot is. Nagyon-nagyon lent kellett keresnem, sokszor a szemérem csont felett tettem a hasamra és még "alá" is kellett irányítanom picit :) többnyire nekünk kissé bal oldalon volt. Türelem kell nagyon :) meg max. hangerő :) Idővel könnyebb lesz, hétről-hétre gyorsabban találod majd meg. Most 25 hetesen már fél perc alatt megvan, nem tud elbújni olyan könnyen! :)
2013. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valszeg a saját hasi ütőeredet találtad meg :) Tényleg nagyon lassan kell mozgatni a kütyüt!Az is jó ha csak a köldökzsinor áramlását találod meg, azt könnyebb de az is ugyanolyan gyors mint a baba szívhangja, csak az ilyen pissogó hangot ad ki :D
2013. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi elég korán kaptuk, és sokáig nem is találtuk meg vele a babát :) Eléggé lent kell keresni, max hangon, és tényleg nagyon lassan mozgatni. AZ elején erősen (de azért nem durván) rá kellett nyomni a hasamra.
2013. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is már a 9.héten megvettem,de sajnos eredménytelenül hallgatóztam.11-12.héten végül is sikerült,de még akkor is nagyon lent volt a szeméremdomb tájékán.Nagyon türelmesen keresgéltem,mert iyenkor még sok helye van uszkálni.Majd csak a 16.héttől kezd el felszállni a méhed a hasüregbe.

Sok türelmet a keresgéléshez és boldog babavárást.

27+3hkm

2013. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!