Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem talalom a szivhangot az...

Agica27 kérdése:

Nem talalom a szivhangot az angelsound-al. Tobbi lent. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 hetes vagyok es nem talalom a szivhangot az angelsounds-al. Mi lehet a gond. Nemreg voltam dokinal es minden rendben volt. Vannak tunetek, de szokott fajni a derekam is.

2013. aug. 6. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell laikusoknak szívhang figyelo. Csak fel idegesítene magad vele
2013. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Picike még, nyugodj meg! Én a 22.héttől tudtam hallgatni :)
2013. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi tesóméktól kaptuk ők 15. héten találták meg a pici szívét, én 12 hetesen hatalmas mázlival megtaláltam, de volt nekem is pár nap mikor viszont semmit sem találtam. Most 26 hetes vagyok, egyik nap nem nagyon mozgott a babám, így ismét elő vettem a szívhang figyelőt és a babám akkorát ugrott a másik oldalra, hogy azt hittem kirepül a hasam oldalán, ebből megértettem, hogy szegénykém utálja ezt a szart. Azóta sem használtam (ár már nincs is rá szükségem mert már mozog). Eleinte én is sokat használtam 12-20 hét között, de csak most értettem meg, hogy amikor csak egy egy pillanatra hallottam a szívét akkor az azért volt mert elhúzta magát mert utálja! Javaslom, hogy csak 3-4 naponta 1-1 percet használd, dokim is mondta, szülész nőm is mondta, hogy utálják, de nem hittem nekik, aztán mikor a saját szememmel láttam, a saját testemmel éreztem a babám menekülését akkor megértettem.
2013. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja annyi, hogy 13 hetesen egészen nagyon lent szinte ahol a szőrzet kezdődik ott keressed, valamint elég hangosra kell állítani, hogy meghalld, és érdemes hozzá testápolót használni (én Baba kakaó vajasat használtam) vagy baba olajat használni, mert az a gél amit adnak szerintem nem a legjobb. Lassan kell keresgélni jobbra-balra húzva.
2013. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is az a véleményem, hogy teljesen felesleges és a babák is utálják. Egy hétig voltam kórházban a 23. héten, reggel-este szívhang hallgatás volt, de még a szakképzett ápolók is sokszor percekig keresték, annyira pucolt előle a babám. Az megint más, ha vkinek az orvosa javasolja, mert oka van rá.
2013. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

18 hetesen vettük meg. Nem kellett sokat keresnem, meg volt kb. 10mp alatt. De csak is azért mert szinte mindig tudtam merte jár;) néztem az oldalakt, hogy most merre helyezkedik el.

18+5 naposanméreztem azmelső rugit:-)

Szerintem 12 hetesen még nem igen kell érezni.

A védőnőm is. 16, hétben nézett szívhangot.

33hkm

2013. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Orvos nem javasolta, de nem reg volt egy vetelesem es magam megnyugtatasara vettem mert folyamatosan ideges voltam, hogy mi lesz a kovetkezo vizsgalaton es sok helyen irtak, hogy 12 hete kortol halhato.
2013. aug. 6. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sok sikert kívánok a terhességedhez! És tényleg ne parázz, ha nem találsz egyszerre szívhangot, mert mint írtam, ez még egy eü-s nővérkének sem megy mindig könnyen :-)
2013. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hát mi kaptuk, nem vettük, és az elején kíváncsiságból megkerestük a babát (a férjem nem jöhetett be az uh-ra soha, legalább már a gyerek szívét hallja), de nagyon nehezen találtuk meg: totál lent kell keresni, majdnem a csontnál, és nagyon hangosra kell állítani.


Azóta már a 26. hétben vagyok, és a múltkor kíváncsiságból meghallgattuk, és én is úgy jártam, mint a 3., akkorát ugrott szegény baba, hogy azt hittem, kiviszi az oldalam :) Nem tudom, hogy ettől vagy nem, de azóta inkább nem használom, most már úgyis mozog.

2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ui: vagyis most már úgyis érzem, hogy mozog :)
2013. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!