Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocs, hogy ide írok. Mára nem...

Bocs, hogy ide írok. Mára nem várom. Nagyon szeretnénk babát. A tüneteim olyanok, mint menszinél. Mellfeszülés, puffadás hasi deréktáji fájdalom. DE! Lilás színű a nemi szervem. Lehet már terhességtől?

Figyelt kérdés
Sajnos folyásom nem igazán van, ha van is inkább mintha vizes lenne. Ez nem jót jelent ugye?
2009. okt. 27. 06:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A folyás minősége semmi sem jelent, egy teszt a nemvárt napján már "megengedhető". Én csináltam, igaz negatív lett, 2 nap múlva gyenge pozitív, a hét végére pedig erős kétcsíkos. Vagy teszt vagy türelem! A premenstruációs tünetek pont ugyanolyanok mint a menstruációsak, abból messzemenő következtetést nem lehet levonni. Nekem a fentieken kívül rengeteg nyálam volt és az orrom is vizesen folyt, ebből már sejtettem a terhességet azért mertem tesztelni. Minden jót!

36 hetes + 2 éves

2009. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Holnap már tesztelhetsz, az mégiscsak biztosabbat mond, mint mi itt a gép előtt.
2009. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen menszi tünetem volt ,el is mentem tampont venni de nem jött meg.Ez ment 4 napig aztán teszteltem.Most 21hetes vagyok!Írd meg mi lett!Sok sikert!
2009. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!