Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek van...

UAnita kérdése:

Van olyan kismama akinek van tapasztalata abban hogy mennyire nagy az esély a koraszülésre ha a köldökzsinórban 3 ér helyett csak 2 van? 25+6 hkm

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ez már biztos? Jó géppel vizsgáltak? Mert nekem se találják mai napig a gyengébb minőségű ultrahanggal. Pedig ott van. Nekem azt mondta az orvosom, amíg úgy volt hogy nincs csak 2 ér, hogy az utolsó hónapban jobban oda figyelnek majd ránk, hogy kellő képen hízik-e a baba. 28hkm
2013. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy pont a Genetikus orvos vette észre én ma vagyok 26 hetes és a 28. héttől minden héten kell mennem uhra.Csak az a baj hogy az orvos is azt mondta hogy ez nem gyakori hallott már ilyet de kismama nem fordult meg nála akinél ez volt ezért is rettegek :(
2013. aug. 16. 06:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én orvosom az mondta, hogy ő többször talalkozott ilyen esetekkel. Ha a babával minden rendben volt a 18héten és nem társul más fejlődési rendelenességel akkor nem kell (és nem is szabad) aggódni. A babád méretei jók? Esetleg a helyedben lehet keresnék olyan orvost aki vitt már igy végig terhességet.
2013. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hála égnek eleven a pocakban :) és jövő héten megyek uhra akkor derül ki hogy jó ütemben fejlődik-e:)
2013. aug. 21. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!