Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok. Elég...

38 hetes kismama vagyok. Elég erőteljesen elkezdett fájni jobb oldalt hátul a derekam. Szerintetek csak nyomja a vesém, vagy ez esetleg valami más lehet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nem lehet tudni!

Menny zuhanyozz le ès ha nem múlik akkor irány a doki.Ha múlik akkor jòslò,ami ilyenkor már normális.Ellenőrizd magad sűrven,nincs e vèrzès,barnázás.Esetleg magzatvíz.38hkm

2013. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon alszol? Nekem is a jobb oldal, vesetájék fáj, én csak azon tudok aludni. Doki szerint nagyon megterhelő a vesére a főleg egy oldalon való fekvés.
2013. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én próbálok felváltva aludni mindkét oldalon, de már eljutottam olyan szintre, hogy mindegy ülök-állok vagy fekszem sehogy sem jó.
2013. aug. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!