Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg, hogy 6 hetes...

Ma tudtam meg, hogy 6 hetes terhes vagyok. Dohányoztam. Ártottam vele a babának? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ezentúl nem szabad. Az első néhány hétben még nem alakul ki a későbbi időszakra jellemző egyenes kapcsolat a magzat és az anya között, ezért nincs okod aggodalomra! A későbbiekre nézve viszont fontos, hogy ne dohányozz!
2013. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én január 3.-án tudtam meg hogy terhes vagyok....

Szilveszterkor pedig ittam és cigiztem, kb 2 doboz barna szofi, meg boroztunk de úgy rendesen.

Nem lett semmi baja a babámnak, időben, egészségesen született. Persze a cigiről leszoktam.

2013. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt nekem ugránátok nem azt írom, hogy a 12.hétig tégy azt amit jól esik káros szenvedély.


De 12.héten veszi át a szikhólyag szerepét a méhlepény, addig az anya és a pici külön háztartáson van. Addig közvetlenül a sok trutyi amit beviszünk nem árt a kicsinek, viszont raktározódnak, így közvetve ott marad. Szóval ártani nem ártottál még, de a jövőben ne dohányozz

2013. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
2013. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hetesen még a méhlepény nem kapcsolódott a babádhoz tudtommal, így ha most abbahagyod, az nem lesz közvetlen hatssal rá (nyilván az előző, dohányzással eltölttött időszak a szervezeteden nyomot hagyott, de a terhességed 2 hete alat elszívott cigiktől nem lesz baja!)
2013. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy az első 6 hétben nem ártasz semmivel neki.Most még nem késő letenni.
2013. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!