Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha nagyon fájdalmas...

Normális ha nagyon fájdalmas nyilallások vannak a hasam legeslegalján? Mintha kést vagy valami más hegyes eszközt szurkálnának belém. Olyankor még mozdulni se tudok! Meg kemény a hasam és nagyon nehéznek érzem ez is normális?

Figyelt kérdés
10 hetes várandós vagyok első terhességem és nagyon félek hogy baja lesz a kicsinek. Uh még nem voltam itt csak 12 hetesen küldik el az embert.

2013. aug. 30. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban mozdulni sem bírsz olyankor jó lenne megnézetni,házi orvos beküld azonnali uh-ra,nekem azt mondogatta a védőnőm annó "inkább menjek 100x feleslegesen mint 1x is későn" Lehet csak a méh növekedése visel meg ennyire én 6-hónaposan véreset hánytam annyira megviselt a hasfájás phipolpent kaptam,házi orvos küldött uh-ra akkor.
2013. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ remélem nincs baj de már jeleztem a védősömnek is! Szeptember 10.-én kell mennem uh-ra a 12 hetes uh vizsgálatra. Én még nem is hallottam ilyenről hogy csak akkor van elsőnek uh vizsgálat. Akár hol olvastam mindenkit elküldtek 6-8 hetesen hogy megnézzék dobog e a kis szíve vagy egyáltalán terhességről van szó. De hát ez Kalocsa! Abban biztos vagyok hogy állapotos vagyok mert 3 tesztem is pozitív lett. Még egy kérdésem lenne! Ha baj lenne a babával azt már éreznem kellene igaz? Szóval ha nem élne akkor én már rosszul lennék? Válaszoldat előre is köszönöm.
2013. aug. 30. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha problémád van, akkor el kell, hogy lássanak, akár Kalocsán élsz, akár nem. Nem tudom hány helyen van nálatok terhességi ambulancia, ultrahang vagy nővédelmi központ, de én nem lennék nyugodt addig, amíg meg nem néztek valahol.

Nekem már volt vetélésem. Azt mondta az orvos, hogy egy megindult vetéléssel már nem lehet mit kezdeni. De ha tényleg baj van, még lehet, hogy időben tudnak lépni.

8 hetes vagyok, jövő héten megyek harmadszorra ultrahangra. Igaz magánorvoshoz, de nem akartam a véletlenre bízni. Az előzményeket figyelembe véve eléggé aggódtam. Én úgy tudom, hogy általában van egy ún. nulladik ultrahang, amikor is megnézik, hogy tényleg terhes vagy-e. Az előző terhességemnél is volt ilyen, pedig akkor még nem jártam magánorvoshoz. Furcsa, hogy ez ott kimaradt.

Menj el minél előbb orvoshoz. Nem biztos, hogy baj van, de egyrészt megnyugodnál. Másrészt, ha meg baj volt és nem mentél, nem biztos, hogy olyan könnyen túl tudnál rajta lépni. A védőnőnek igaza van. Inkább 100-szor feleslegesen. Jobbulást kívánok.

2013. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magne B6-ot szedjél, ez segít megszüntetni a feszítő, szurkáló érzéseket. Ezt kimondottan ajánlják a kismamáknak. Én is azt szedem.


Nekem ennyire erős nem volt, de nekem is bele nyilallt rendesen néha.


Minden jót, csodás várandósságot!

12 hetes kismama

2013. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!