Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt gyakran...

Terhesség alatt gyakran kiszáradtam, ami repedezettséghez, vérzéshez vezetett, gyakran be is gyulladt. Ilyenkor a gabi lanolinos babakrémmel kentem be magam, és az használt is. De vajon a babának nem ártottam ezzel a kenőccsel?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

HOL száradtál ki?


A BABAkrém meg egész biztos nem árt.

2013. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huvelyszarazsagrol beszélsz? Belsoleg nem szabad ilyen krémet használni, siklósi tót, vagy sima vazelint vegyél.
2013. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jobb és hatékonyabb is lett volna patikában direkt erre a célra kevert krémmel kenni magad, amibe biztosan nem tesznek babának nem való anyagot.

Aki szerint pedig a "babakrém" garancia mindenre, az olvasson el egy-két cikket a Johnson&Johnson BABAápoló szerekről...

2013. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. és 2. válasz: Nem belül, hanem kívül száradtam ki. Szerencsére nincs hüvelyszárazságom,hanem kívül szárad ki és soxor gyullad be emiatt.


3. A Johnson&Johnson termékekről én is hallottam, de ezt a fajta krémet nem ők gyártják.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, de az a biztos ha az orvosommal is megbeszélem.

2013. szept. 2. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!