Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik/anyukák! Ti is...

Kismamik/anyukák! Ti is fázósabbak vagytok/voltatok terhesség idején?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok.Nem vagyok megfázva vagy ilyesmi,de a vastag kötött pulcsiban is majd meg fagyok:Sigaz ma pihenős napom volt:)de ha valamit dolgozok pakolászok van mikor szakad rólam a víz...Hogy is van ez?:)
2009. nov. 2. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Van aki fázik, van akinek melege van. Én például fázós vagyok. Nincs ellene semmi orvosság sajnos.
2009. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én ahogy egyre nagyobb leszek,egyre jobban melegem van!Régen nagyon fagyos voltam a 30 héttől még ki is takarózok,pedig szoktatjuk a lakást 21-23 fokhoz!De ha megszülök sztem én annyiban fázni fogok újra!:(

Viszont most megsülök!:)38 km

2009. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket:)igazából csak kivánncsi vagyok hogy ki hogy van ezzel:)Boldog babavárást!
2009. nov. 2. 16:02
 4/10 anonim ***** válasza:
A terhesség vége felé amikor több vér kering a szervezetben akkor kevésbé fázós az ember. Én magamhoz képest is nagyon lazán jártam, pedig fázós voltam mindig.
2009. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én világ életemben fázós voltam.mikor megszültem közvetlen utána órákig rázott a hideg.azóta viszont állandóan izzadok.és néha közbe közbe meg fázom,mint az apró szőrű kutya.szóval most 11hetes pocis vagyok...és azt vettem észre,hogy este ha lefekszem,ilyen 20-22fokban,nagyon fázom,viszont hajnalra meg úszom az izzadságban.

nem értem én már a szervezetem :-)

2009. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem söt.világ életemben fázos voltam,de most szinte mindig melegem van...
2009. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szintén, mint az utolsó. Fázós voltam mindig, most meg nyitva minden ablak és még így is melegem van. Azért megnyugtató számomra, hogy más is küzd a hőhullámmal és nem csak én. :D Már azt hittem beteg vagyok. De ezt a férjemnek is megmutatom, mert szerinte nem normális az, hogy ennyire melegem legyen folyton. :)
2009. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia 24 hetes vagyok de a fáztam de itthon általában melegem van meg főleg éjjel de a cicik mindig fáznak ha kimegyek...érdekes azok mindig majd meg fagynak...:-))
2009. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok,és fázósabb!!!Van egy olyan klassz sí overálom,imádok benne otthon mászkálni le-föl!:)(Ja,és turiban vettem,1000Ftért)Amúgy a lakásban 22 fok van!
2009. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, és bármit veszek fel FÁZOK! folyamatosan fázok. a lakásban 23 fok van, de én 2 takaró alatt alszom :)
2009. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!