Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben normális...

Piroska és a farkas kérdése:

Első trimeszterben normális az, hogy hol sok a savam, hol teljesen rendben van?

Figyelt kérdés
Még csak a 10. hétben vagyok, és jópár hete volt, hogy 1-2 hétig nagyon a citromot kívántam, mint utóbb kiderült, savassága ellenére lúgosít, tehát ebből arra gondoltam, h ezekszerint akkor sok lehetett a savam. Most pár napja többször volt olyan, hogy konkrétan éreztem, hogy na ilyen amikor sok a sav... de most is úgy van, hogy egyik nap - főleg délután - érzem erősen, másnap meg van, hogy pont olyan ételt kívánok, am savat csinál. Oké, hogy állítólag normális, hogy a tünetek jönnek, mennek, erősebbek, gyengébbek... csak én azt hittem, hogy ez a sav dolog olyan, hogyha sok, akkor sok...
2013. szept. 7. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a normális elég tág fogalom terhességi tünetekkel kapcsolatban. Nekem ugyanígy volt, néha nagyon éreztem a savat, néha meg semmi, teljesen jól voltam. Olyan 5-6 alkalommal éreztem igazán eddig (22 hetes vagyok és most is ez van).
2013. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!