Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

36 hkm vagyok extra aktiv a babam es neha nyilalo/ szuro erzest erzek alulrol folfele a huvelyembe. A kozelgo szulest/ tagulast jelenthetik?

2013. szept. 12. 07:17  Privát üzenet  

A válaszok

Szia

Én is érzek ilyet, szerintem csak a baba piszkálja a méhnyakat. Elég kellemetlen, mikor ezt érzem mindig le kell ülnöm :)

38 hkm

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2013. szept. 12. 07:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ijesztoen aktiv. Pedig az utolso 1-2 hetben mar "lenyugodott" . Inkabb csak nyujtozkodott, feszitette magat. Neha a ( gondolom en ) a konyoket, terdet vagy ilyesmit kinyomta kis pukliba de ennyi. Most viszont hihetetlen amit muvel... plusz a szekerem csontomnal borzasztoan feszit.

# 2/6Időpont 2013. szept. 12. 07:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nah mintha meg nem lennek eleg ideges most meg ilyen pukkanas felet hallotam a pocimbol!!!?? Ez mi lehetett??? O.O

# 3/6Időpont 2013. szept. 12. 07:41 Privát üzenet
Lehet hogy csak a beleid voltak én is szoktam ilyeneket hallani :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2013. szept. 12. 07:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat nem tudom.. mivel elso baba tapasztalat hijjan nem tudom...! DE vmiert nem hinnem hogy a beleim voltak... Soha eletembe ilyet meg nem hallottam. Szinte meg mernek eskudni, hogy a babanak koszonheto volt a hang es nem a beleknek.

# 5/6Időpont 2013. szept. 12. 08:15 Privát üzenet
nyilaló szúró érzés azért van , mert már nagy a bébi nyomja az idegeket és ennyi , teljesen normális a vége felé, és nyugi lesz ez még "rosszabb" is:-)))38hkm

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2013. szept. 12. 11:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti magne b6-ot, vagy magne b6 extrát szedtek?
Kismamik. Ki melyik magnézium tablettát szedi?
Ikres mamik mikor kezdett látszódni a pocakotokon, hogy babát vártok? Milyen extra tünetek jellemezték a terhességed korai szakaszában, hogy több baba van?
Terhesség 1-es típusú diabétesszel. Nálatok hogy zajlott? Milyen extra vizsgálatokat csináltak? Egészséges baba született? Hogy alakultak a cukorértékek a terhesség alatt?
Hol lehet extra nagy méretű kismama melltarót kapni?
Mennyi idő után kellene hatnia a magneb6 extra-nak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!