Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hkm vagyok extra aktiv a...

36 hkm vagyok extra aktiv a babam es neha nyilalo/ szuro erzest erzek alulrol folfele a huvelyembe. A kozelgo szulest/ tagulast jelenthetik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én is érzek ilyet, szerintem csak a baba piszkálja a méhnyakat. Elég kellemetlen, mikor ezt érzem mindig le kell ülnöm :)

38 hkm

2013. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ijesztoen aktiv. Pedig az utolso 1-2 hetben mar "lenyugodott" . Inkabb csak nyujtozkodott, feszitette magat. Neha a ( gondolom en ) a konyoket, terdet vagy ilyesmit kinyomta kis pukliba de ennyi. Most viszont hihetetlen amit muvel... plusz a szekerem csontomnal borzasztoan feszit.
2013. szept. 12. 07:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Nah mintha meg nem lennek eleg ideges most meg ilyen pukkanas felet hallotam a pocimbol!!!?? Ez mi lehetett??? O.O
2013. szept. 12. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a beleid voltak én is szoktam ilyeneket hallani :)
2013. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom.. mivel elso baba tapasztalat hijjan nem tudom...! DE vmiert nem hinnem hogy a beleim voltak... Soha eletembe ilyet meg nem hallottam. Szinte meg mernek eskudni, hogy a babanak koszonheto volt a hang es nem a beleknek.
2013. szept. 12. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:
nyilaló szúró érzés azért van , mert már nagy a bébi nyomja az idegeket és ennyi , teljesen normális a vége felé, és nyugi lesz ez még "rosszabb" is:-)))38hkm
2013. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!