Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 naponta vérzés szülés után?

15 naponta vérzés szülés után?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem első babámat, természetes úton, már meg jött az óta a menzim, de most 15 napra rá újra meg jött. Nem tudom mennyire befolyásolhatja, de 1 hete, eseményutáni tablettát vettem be..Tegnap együtt is voltunk a férjemmel..

Mitől vérezhetek?



2013. szept. 16. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még életemben nem láttam esemény utánit de még én is tudom, hogy vérzést okozhat. Te nem olvastad el a használati utasítást? Gratulálok...
2013. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Mert akkor alapból TILOS bevenni ilyet...és ha jól rémlik, szülés után 3 hónapig nem is szabad használni, mert rettenetesen felborítja a hormonrendszert, ami alapból még vissza sem állt....nem lenne egyszerűbb a gumi? Vagy ha ilyen trehány vagy, akkor ne sexeljetek még....
2013. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam, és képzeld el hogy nem vagyok hanyag.. nem hallottál még olyanról okostojás, hogy gumi sem 100 %-os védelmet nyújt?? (TALÁN AZ IS KISZAKADHAT)
2013. szept. 16. 20:13
 4/4 A kérdező kommentje:

nem szoptatok amúgy, és orvos mondta hogy be lehet venni...

Talán 3 hónap után egészségesebb lenne még egy szülés mint egy eseményutáni??? Még egy terhesség nem zavarja a hormonháztartást:) (LOGIKA)

2013. szept. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!