Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvos által adott...

Ha az orvos által adott leleten mindig rajta van az hogy fenyegető vetélés az azt jelenti hogy veszélyeztetett terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az orvos nem mondta hogy az lennék,csak mindig rajta van a papirjaimon. Volt egy vetélésem, most meg hematomaim voltak de már semmi panasz nincs, és már a duphastont se kell szednem. Most kaptam munkát de félek hogy az alkalmasságin ezzel nemegyek át. A munkahejen tudják hogy kismama vagyok de ugyis csak 2honapra vennének fel.

14hkm



2013. szept. 17. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Azért van rajta, mert más finanszírozási formába esik, és többet kap a kórház utánad. SEmmi bajod, ha a doki külön nem mondja.
2013. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor biztos nem lesz gond az alkalmasságin. Örülök mert a 2honapnyi pénznek is meg lesz a helye. :) csak persze féltem a babát. De már unom magam itthon.
2013. szept. 17. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

CSak hogy megnyugtassalak, mások is ezt kapják, minden ok nélkül :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jolvan akkor. Mondjuk a hematomák miatt félek mert 2böl 3lett 2hét alatt és akkor szigoruan feküdnöm kellet. de hálisten kifeküdtem. Azota mindig félek hogy megint lesz.

Remélem a meloban legalább majd telik az idö két uh között :)

2013. szept. 17. 13:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Most valamiért olyan félelem van rajtam.Azt nem irtam még hogy konyhára vennének fel még sose voltam félek.Mu lesz ha nem birom majd és abba kell hagynom?Az olyan ciki lesz.
2013. szept. 18. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!