Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22+4 hetes kismama vagyok,1,74...

22+4 hetes kismama vagyok,1,74 m magas, es idaig hiztam 11 kg. Nagyon megijedtem mikor raalltam a merlegre. Nagyon nagy az etvagyam. Miket ehetek, mert fogykurazni sem akarok a kisbaba miatt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a délutáni és az esti evést áld meg! Fogyókúrázni abszolút nem szabad max. orvos amit előír, de az nem a Te esetedben van. Én sok plusszal kezdtem mert hormonkezeléssel lettem terhes (80-ról lettem 104 kg) de eddig 5 kiló van csak rajtam most 22 hetes vagyok Én is. 2-3 órától már nem eszek semmit. Ez hat valamennyire. Lelassult az anyagcseréd neked is? Attól is lehet hízni nagyon!!! Ja meg mivel hashajtót nem lehet szedni így ami engem meghajt az a meleg vagy jéghideg kakaó azt iszok 2 naponta mert amúgy nem megyek 8-10 napig wc-re.

2009. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyél ami jólesik. Csak az édességgel bánj csínnyán. Van aki 25kg-ot is hízik és semmi baja sem neki sem a kicsinek nem lesz.

36km/16kg+

2009. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia 24 hetesen + 8 nál járok nekem azt tanácsolták naponta 5x kicsiket enni mint a cukrosoknál 7-10-13-16-19 órakkor ennni de ésszel sok vitamint zöldség gyümölcs csirkemell barnarizs graham kenyér stb...Enni muszály az nem jó ha 2-3 utánn nem eszel mert éhezik a baba is..:-((Ésszel egyél okosan zöldség mehet sok és a pipimell is..

Én 3 hete egy dkg ot sem hiztam ennek köszönhetően egy próbát megér!Sok sikert ja és nem éhezem...ha édességre vágyom étcsoki 2-3 kocka de csak a 70% os vagytöbb mert az igazi csoki.Nekem a kakao megfogta a gyomrom anno nem tudtam wc re menni tőle...nem iszom csak tejcsit és eszem jogit kefirt szoval csak egészséges kaját uku szalonna kolbi ilyesmi de ha kivánod edd meg de ne sokat és ne mindig mértékletesség!Sok sikert!

2009. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőnél 20-at híztam, a szülésnél lement belőle 10. A másik 10 fél éven belül és nem fogyóztam!

Most 13 hetesen, már rajtam volt 4,5 kg, pedig keveset ettem és kenyeret tésztát egyátalán nem. Szerencsére elromlott a mérleg és nem tudom mennyi vagyok.

2009. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsővel 20at hiztam,másodikkal 30at.9 napja szültem,és már rámjön a farmerom. ja,és én csak 156cm vagyok,50kg kezdtem,80nal szültem.és azt ettem,amit kivántam.ha hizogatsz,inkább arra figyelj,hogy ne vizesedj,a vérnyomásod rendbe legyen,tehát a sóbol is fogj vissza egy kicsit.
2009. nov. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a hozzaszolasokat!

Jo babavarast mindenkinek!

2009. nov. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!