Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok. Nem tervezett,...

Terhes vagyok. Nem tervezett, de a döbbenet után már örülök neki és szeretném megtartani. Adnátok ötleteket, hogyan mondjam el a férjemnek, aki nem lesz ilyen lelkes?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak mond el a tényt. Legyetek kettesben.


Azt ne tedd hozzá, hogy "úgyis megtartom, mindegy mit akarsz". Hagyj neki időt feldolgozni.

2013. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek, akkor nem jogos, ha nem lelkes, benne volt a pakliban, hogy védekezés nélkül terhesség jöhet létre. Szerintem egyszerűen, nem kertelve mond el neki, és azt is közöld, hogy te mindenképp szeretnéd megtartani.
2013. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze,ilyet nem akarok mondani.
2013. szept. 19. 14:17
 4/17 A kérdező kommentje:
Védekeztünk,ezért is döbbentem le elsőre én is. Azt mondom neki,hogy én szeretném megtartani,de nem parancsolva,követelve.
2013. szept. 19. 14:19
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Csak egy ötlet. Neked volt időd feldolgozni és a döbbenet után örülni. Szerintem mondd el, hogy szeretnél mondani neki valamit, viszont azt kéred, hogy most ne reagáljon rá, majd pár nap múlva beszéljétek meg. Adj neki időt, hisze neked is volt időd. Lehet, hogy ő is ledöbben, de hadd legyen erre lehtősége, mint akkor hirtelen felindulássban megbántson.


Amúgy én nagyon gratulálok ehhez a babához! Bízom benne, hogy angyon boldogok lesztek

2013. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja értelek, úgy más a helyzet. Hogyan védekeztetek? Próbáld valahogy szépen, nem erőszakosan közölni. Biztos bele fog telni egy kis időbe, míg ő is feldolgozza és elfogadja a tényt. Legyél vele türelmes.
2013. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Nagyon szépen köszönöm!

Remélem igazad lesz és a döbbenet után már ő is örülni fog neki.


Egy közös fiúnk van és van 1-1 az előző kapcsolatunkból (szintén fiúk).

2013. szept. 19. 14:24
 8/17 A kérdező kommentje:

Az előző az 5. váalszolónak szólt,de mindenkinek köszönöm!!!!!!


Volt már két vetélésem (tervezett terhességek voltak),akkor a természet közbeszólt és ezt nem akarom mégegyszer átélni.

2013. szept. 19. 14:26
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Szia. Leírom röviden a kis történetünket. 3 babát terveztünk a párommal, többről hallani sem akart!!! Egyik reggel sex után, ömlött belőlem a vér, de annyira, hogy kórházba kellett vinni, mert azt hitte a párom, hogy ott vérzek ki, ahol vagyok. Közölték, hogy levált a méhlepény egy része...na pilláztunk, hogy miről beszél az orvos, hisz nem vagyok terhes, gyógyszert szedek....de bizony az voltam!!! 14 hetes!!! Egy kicsit még néztünk ki a fejünkből, és a párom majdnem sírt, hogy nehogy meghaljon a Baba...pedig nem akart többet...Ő volt a 4.lányunk.

Aztán egyik este elkezdtem hányni, nem voltam jól...gondoltam vírus...majd másnap vettem egy tesztet, nem tudnám megmondani miért, meg csináltam, és amikor meg láttam, nem hittem a szememnek....kiabált a dupla csík....kimentem a páromhoz, letettem a tesztet elé, és közöltem vele, az Ő sorsáról Te döntesz....az Én válaszomat tudod...elképedten nézett rám, majd lenyelt egy fél liternyi pálinkát üvegestől, majd közölte....MARAD!!! És így lettünk nagyon nagy családosok :D

Én így tártam elé az 5.terhességemet... :)

2013. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
9-es, megkönnyeztelek!! :)
2013. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!