Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamák! Normális...

Lombikos kismamák! Normális az, hogy akkorára van puffadva a hasam 5 hetesen, mintha 5 hónapos lennék?

Figyelt kérdés

Meddig leszek ilyen puffadt? Visszamegy mostmár lassan a hasam? Nomrál terhességnél nem volt ilyen problémám, csak lombiknál.

Nálatok is volt?


2013. szept. 19. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok lombikos, de nekem is így volt.és csak a második terhességnél. A 12 hét körül ment le
2013. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem vagyok lombikos, de sokszor puffadok. A terhesség elején is, és most a második trimeszter végén is előfordul még. Szóval szerintem nincs gond, de sokszor visszajöhet. Ettél esetleg puffasztó ételt? Sok kenyeret, babot esetleg? :)
2013. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy normális, de azért nézesd meg nincs e hyperstimud.
2013. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ketteske, semmit sem eszem, sem babot, sem kenyeret. A lombik miatt kizárólag husin, salátán és gyümin élhetek :)
2013. szept. 19. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem jó étrend, ch-t is kéne enned.
2013. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nolia válasza:

Én úgy tudom, hogy a túlstimulálás okoz ilyen tünetet. A has feltöltődik vízzel.

Szerintem nem érdemes találgatni, jobb ha megnézi az orvosod!

2013. szept. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, normalis. Nekem is az elejen olyan volt, aztan mikorra visszahuzodtak a tuszok, lement.

Most a 16.het korul kezdett el latszani, de ez mar nem a puffadas, hanem a rendes hasi. :)

2013. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaj lányok, már alig várom, hogy hétfő legyen.

Hétfőn megyek vissza először lombik után a dokihoz UH-ra és végre tudni fogom, hány babám van :)

2013. szept. 21. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyit kertetek vissza?
2013. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

3 napos embriókat kaptam vissza, 3 db-ot.

Az első lombiknál 5 naposakat kaptam 2 db-ot, de nem sikerült.

2013. szept. 22. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!