Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, de meg...

19 hetes vagyok, de meg mindig nem erzem a manomat mozogni! Meddig kell meg varnom? Mindenki irja hogy 16-17 hetesen mar erzi!

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltételezem első babás vagy.

Nézz utána a neten,van olyan aki csak 22-23 hetesen érzi az első babát.Sokat számít a testalkatod is.Ha kicsit husisabb vagy akkor lehet hogy több időbe telik,mire megérzed.

Én elsőt 18 hetesen éreztem EGYÉRTELMŰEN,pedig előtte héten is éreztem már valamit,de mindenki lebeszélt.

most a másodikat 17 hetesen éreztem EGYÉRTELMŰEN,most is éreztem már 15-16 héten is valamit,de most én beszéltem le saját magamat,hogy korai lenne.

nem vagyunk egyformák,nem győzöm hangsúlyozni.

2009. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Most már biztosan nem kell sokat várnod,bármelyik pillanatban észreveheted!Én az elején csak akkor éreztem ha feküdtem.Próbáld meg.Sok boldogságot a manódhoz!
2009. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én először 20 hetesen éreztem (első baba) álló testhelyzetben. Ne aggódj, két terhesség sem egyforma!
2009. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ne aggodj én is aggodtam tudom mit érzel nekem a 20.betöltött héten mozdult meg azota folyamatosan...:-))

NE AGGODJ NINCS BAJ FOG MOZOGNI!!!

Lassan 25 hetes.

2009. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22 hetes terhes vagyok és most kezdem érezgetni a babát,de még mindig nem olyan intenzíven,én is nagyon türelmetlen voltam,szerintem nem testalkat függő mert alig voltam 50 kg a terhesség elején.
2009. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!