Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16 hetes vévételi vizsgálato...

A 16 hetes vévételi vizsgálaton kiderült, hogy vérszegény vagyok. Ezek az adatok mennyire rosszak? Hct: 0,308, Hgb:110 Ettől egészséges lesz a baba? És a mensi szerű hasfájás hanyadik hétig tarthat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A 110 még nem vészes, nekem szülés előtt 80, utána 68 volt, na az már durva, kaptam is vért. Haszeded a vasat és próbálsz helyesen táplálkozni,akkor semmi gond nem lesz. Brokkoli, spenót, cékla, áfonya stb.
2009. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nayon köszönöm.
2009. nov. 6. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Igaz, 120-nál már alacsonynak mondják a Hgb-t, de nekem is 97 volt eddig végig, most így a terhesség végére felment "egészen" 104-ig, úgyhogy mostmár három hete nem is kell mennem belgyógyászhoz. Ez már így maradt! Most vagyok 38+2 hetes. A babádnak az ég világon semmi baja nem lesz. Azt mondta mindig a dokim, hogy a baba még akkor is hozzájut minden számára fontos tápanyaghoz, így a vashoz is ha te elájulsz a vérszegénység következtében!! Bár azért ez ne történjen meg! Szedd a vaskészítmény(eke)t. Én még most is két fajtát szedek naponta 3x. Boldog babavárást!
2009. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak is köszönöm. Megnyugtattál. Minden jót kívánok a nagy napra.
2009. nov. 6. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!