Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes már képet csináltatni?...

Érdemes már képet csináltatni? Fog rendesen látszódni vagy picike még? Van már "ember alakja"?

Figyelt kérdés
11+5 hetes leszek mikor uh-ra megyek, és végre láthatom és hallhatom a picimet.
2013. szept. 27. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,ilyenkor mar emberformaju a baba erdemes kepet es videot csinaltatni rola es persze gyonyorkodni benne :-)
2013. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen érdemes, én 8 hetesen is kaptam képet (azon is már látszódott az emberi alak) és most is fogok kérni hétfőn megyek uh-ra 11+3 hetes leszek akkor.
2013. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen :-) már igazi babás kinézete van :-) igazság szerint nekem a 12hetes uh kép tetszik legjobban mert ott még szépen belefér tetőtől talpig :-)ird be google-be h 12uh kép és láthatod h mire számithatsz :-) jó babavárást :-)
2013. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jujj alig varom mar, nagyon izgatott vagyok eddin nem lattam es nem hallottam Őt....
2013. szept. 27. 21:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Boldog Babavárást mindenkinek:)
2013. szept. 27. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Még most érdemes, a 18. heti UH-n már túl nagy a baba, mi semmit nem láttunk sem élőben, sem a képen. Viszont a 12 hetes az nagyon nagy élmény volt, láttam a kis magzatot kapálózott a kezeivel, lábaival... még visszagondolni is nagyon jó, kár hogy arra nem jött el a férjem, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz. Ha tehetném 4D UH-ra is előbb mentem volna, mert így 24 hetesen nem sok mindent láttunk ott sem. :(
2013. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a képen is egészben látszódott 12 hetesen, felhúzva a lábai, kezei az arca előtt, nagyon jó kép lett! Azért annyira még nem babás, a feje még nem emelkedett el a testétől, nagyon nagynak tűnik, de így is nagyon jó! :)
2013. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erdemes :) ha erdekel elkuldom a mi 12 hetes kepunket :) nagyon babas mar
2013. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor mindenkepp csinaltatok kepet. Sima vagy inkabb 4D-t?

Igen erdekel jo lenne ha elkuldened. Kivancsi vagyok ra.

2013. szept. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!