Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség előrehaladtával...

A terhesség előrehaladtával hogyan alakul a tarkóredő érték? Tudom, már később nem nagyon mérik, meg a 11-13 hét között mérvadó, de arról semmit nem találtam, hogy utána ezzel a folyadékkal mi történik?

Figyelt kérdés

Valakinél esetleg nem mérték később is kiváncsiságból? Többen írták, hogy felszívódik. Nekünk még ott van. Szerintem ez baj.

Az interneten mindenhol mást írnak!! de tényleg, nincs két egyező vélemény, én viszont szeretném tudni, hogy ha a terhesség 12. hetében volt valamennyi mm, akkor ez hogyan alakul később? nő a babával? felszívódik? nem kéne ott lennie?

jó lenne, ha valaki tudna segíteni, mert mindenki mást mond, mi már 17 hetesek vagyunk és az NT még mindig 3,3 mm.

cvs volt, minden negatív.

viszont, elméletileg ennek a folyadéknak már fel kellett volna szívódnia.

próbáltam neten is kutakodni, aki talál valamit erre vonatkozóan, és pl nem egy hozzá nem értő írja valahol egy fórumon, hanem egy orvos írja valahol, akkor kérném, linkelje be.

köszönöm


2013. okt. 8. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:

ja és még annyit, hogy az egyik orvos azt mondta, hogy már nem kéne ott lennie, a genetikai ultrahangon tegnap viszont azt mondták, hogy ebben a korban 6 mmig normális.

szóval éppen ezért nem értem?!

2013. okt. 8. 09:23
 2/4 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne... de ugyanúgy vagyok, mint te, nem találtam semmit erről, aminek lehetne hinni.

de az vicc, hogy az egyik orvos ezt mondja, a másik meg, hogy még normális, hogy ott van.

figyelem a kérdést én is, mert mi is érintettek vagyunk benne.

2013. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem írok nagy hülyeséget. Én úgy tudom, hogy a tarkóredő egy folyadékkal teli tok. És hogy felszívódik.
2013. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felszivodott?
2022. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!