Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes vagyok, márpedig...

Ha terhes vagyok, márpedig nagyon úgy fest, mit keres a jobb ovariumban 16 mm-es folliculus?

Figyelt kérdés
Ezt írta a doki a leletemre, mert valószínűleg még csak kb. 4+5 hetes vagyok. Szerintem, mivel egy hetet csúszott az ovum. Amúgy papír szerint 5+5 lennék, mert okt. 1-je volt a mensim 1. napja.
2009. nov. 10. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a sárgatest amit a doki látott,ez segít megtartani a terhességet tehát annak ott kell lennie!Gratulálok!Egyébként nekem okt 4 az utolsó mensim 1 napja én majd jövőhéten megyek dokihoz.
2009. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál. Ezt tegnap mondta. Visszhívott csüt-re. 3 nap alatt mi fog változni? Kinyomtatta az UH képet, de nem tudom, mit kell nézni rajta. Egy szabályos körben van egy ici pici fehér pont (a szélénél de belül). Ezt kell visszavinnem. Biztos össze akarja hasonlítani azzal, amit majd akkor csinál.
2009. nov. 10. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!