Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetfon elveteltem. Aznap...

Hetfon elveteltem. Aznap reggel sexeltunk a parommal vedekezes nelkul. Nehany orara ra a pici elment, kerdesem az lenne, hogy a reggeli szeretkezbol lehet baba? Napokba telhet a megtermekenyites es sajnos par oraval kesobb mar nem voltam terhes.

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A teherbeeséshez pete kell. Amíg valaki várandós, nincs peteérés, sem ovuláció. Ez pedig nem néhány óra alatt áll helyre. A hormonháztartás sem. Kizárt, hogy teherbe estél abból a reggeli együttlétből.
2013. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A reggeliből nem lehet baba, mert vagy véreztél mikor elvetéltél és kimosódott a sperma, vagy műtétileg távolították el a babádat és akkor sem maradna meg a baba mert akkor is mindent kipucolnak. Arról nem is beszélve, hogy mivel terhes voltál kizárt, hogy lett volna peteérésed. Terhességhez pedig érett petesejt szükséges.
2013. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

terhesen nincs peteérés, tehát nincs is mit megtermékenyíteni

egy vetélés után sincs egyből peteérés, ráadásul a méhedben egy seb keletkezik, ahol a méhlepény tapadt, így még annak is be kel gyógyulnia egy újabb élet kezdete előtt

kizárt, hogy a reggeli együttlét terhességet eredményezzen

sajnálom, ami történt, de gondolkodj ép ésszel és rá fogsz jönni, hogy lehetetlen dolgot kérdeztél

2013. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat. Azt hiszem a sirastol vegkepp elment a maradek jozan eszem is ( lasd feltettem egy ilyen buta kerdest) csak probalok a legutolsoba is kapaszkodni..:( Koszonom megegyszer
2013. okt. 16. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Decemberben terhes lettem, már nem várt előtt teszteltem asszem nem várt előtt 11 nappal és már nagyon halvány 2 csíkos volt a tesztem, 2 nap múlva megint teszteltem, 2 nap múlva megint 6-8db két csíkos tesztem volt. Elsőre sikerült a baba nagyon örültünk hihetetlen volt. Aztán egyik nap megjött a mensim, sírva rohantunk az ügyeletre, ott persze éppen látogatási idő volt és ott volt az a rengeteg baba és boldog anyuka és látogató, és lufis csomagot hoztak a kisbabának meg minden. Nem bírtam megvárni az orvost hazajöttünk. Másnap vissza mentünk az ügyletre. Mondták, hogy hát itt már aztán semmi nincsen. 3 napig sírtam, azt hittem soha, de soha nem lesz babám, biztos voltam benne, hogy valami betegségem van és tuti elvetélek majd mindig. Aztán össze szedtem magam, főleg mert láttam milyen elkeseredett a férjem, nem a baba miatt ha nem miattam, hogy nem tud megvigasztalni. Beszéltem itt is és "életben" is sok nővel kiderült szinte mindenki át esett már vetélésen, szülésznőm is védőnőm is mondta, hogy szinte mindenkinek van vetélése, és főleg az első babák szoktak elmenni. Megnyugtatott, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Januárban próbálkoztunk, nem jött össze időre megjött a mensim. Februárban probálkoztunk, március 8-án pozitívat teszteltem. 6 hetesen megint barnázni kezdtem, 8 hetesen megint vérezni, ismét rohanás az ügyeletre hát ha még menthető a babám. A babánknak semmi baja nem volt, vígan "ficánkolt". Mai napig nem tudják mitől véreztem, másnapra elmúlt teljesen. Azóta sem volt baj a babával, 36 hetes már szép nagy fiú és 4 hét múlva itt lesz velünk.
2013. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
úgy értem ovu után 11 nappal teszteltem!
2013. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es, majdnem mintha magamat olvasnám. December 25-én pozitívat teszteltem, madarat lehetett velünk fogatni, 2 évet vártunk rá. Aztán szilveszterkor vérzés, kórház, baba elment. Több napig sírás. Próbálkoztunk tovább, januárban megjött, de március 1-jén pozitív lett a teszt. Szerencsére én nem véreztem, minden rendben ment, november 3-ra várjuk a kisfiunkat.

Kérdező! Kitartás! Jól ki kell sírni magad és utána újult erővel nekivágni! Ne adjátok fel, sikerülni fog!

2013. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segitseget, a batoritas es hogy megosztottatok a sajat torteneteket. Picit varunk aztan ujbol probalkozunk.Egeszseges babakat kivanok mindenkinek
2013. okt. 17. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!