Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdtetek el...

Hányadik héten kezdtetek el babaholmikat mosni, vasalni?

Figyelt kérdés
A 31. hétben vagyok és mindenki azt mondja, hogy neki kellene már állnom. Én személy szerint a 35. héten tervezem....
2013. okt. 17. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma töltöm a 34. hetet, de még nem kezdtem el. Eleve nincs is még nagyon mit, mert még nem szereztem be a cuccokat. Szerintem semmivel nem vagy elkésve. Azt a néhány holmit, ami "sürgősen" kell majd hazahozni a babát kb. bármikor ki tudja mosni-vasalni apa is.
2013. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35. hetet kezdem, nemsokára elkezdek mosni, vasalni. Szerintem előbb felesleges, mert mire odaérünk, elmegy az illata, olyan érzés lesz, hogy már nem friss, beporosodik, stb. Nem akarok kétszer dolgozni vele. Ezért szépen lassan, majd mostanában kezdek el készülődni. Szerintem bőven ráérsz te is!
2013. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36. héten csináltam meg ezeket
2013. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34-35. héten kezdtem el a babaholmikat és a babaszobát is rendbe tenni.
2013. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33 hetesen kórházba kerültem koraszülés gyanúja végett..szerencsére nem lett semmi és hazajöhettem! Na utána mint a kisangyal, úgy rendezkedtem :)
2013. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

37. héten megszületett a kisfiam, de már a 34 héttől rendben voltak a kis cuccok, meg a kórházi csomag is, sőt az első NST-re már pakkal a kocsi csomagtartójában érkeztem, hogy ne kelljen utánam cipelni, ha esetleg gond lenne.

A nagyobbik gyerkőc révén már megvoltak a tapasztalatok.

2013. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap és ma mostam ki az 56/62-es cuccainkat - 25 hét elején vagyok :)
2013. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33. héten kezdtem el mosni, a 36. hétre minden kész volt (kórházi cucc, babacuccok). 37+5re szültem.
2013. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!