Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyiben igaz, hogy ha a...

Mennyiben igaz, hogy ha a kismama édeset kíván mindig, akkor lánya lesz, ha savanyút, akkor fia?

Figyelt kérdés
Én kimondottan édes száju vagyok miota terhes vagyok...
2007. okt. 3. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Marhaság. Én is állandóan édeset ettem volna és fiam van.

De minden ilyen "babona" hülyeség, az is, hogy milyen formájú a has, vagy hogy mennyire kívánja a kismama a szexet.

2007. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is hülyeség. Én meg épp fordítva hallottam ha savanyú akkor kislány ha édes akkor kisfiú. Szóval erről ennyit :) egy 14 hetes kismama:)
2007. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólókkal,én is mindig édeset kivántam,aztán elsőre lányom másodjára fiam született!
2007. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kivántam semmi különöset és fiam lesz :)
2007. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
marhaság...állandóan csokit eszem és fiu
2008. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám az első terhessége alatt mindig édeset kívánt és a hasa szélesen lapos volt. A második terhességével mindig a savanyút kívánta és a hasa kereken előreálló volt. Jah és egyikőnkkel hányt a másikónkkal nem. És mindketten lányok vagyuk.


Nekem teljesen egyforma volt mindkét terhességem. Erre az első fiú, a második lány.


Mit mondhatnék még? Kívánok egy szép, egészséges babát Neked!!

2008. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

saját tapasztalat alapján a lányommal rengeteg sportszeletet ettem és eleinte nagyon görcsölt a hasam, alig tudtam enni és aludni az állandó görcstől.

megoldás a rennie antacid és a b-vitamin volt.

hasam kerek volt és a csípőm szélesedett.


fiammal mignont kivántam és rengeteg sültkrumplit kapros gyrossal (utálom a kaprot)Vele nem volt semmi problémám.

hasam előre kerekedett, széles nem lettem.


Viszont a kórházi társam hasa olyan volt mintha egy nagy tojást nyelt volna le. Hegyes.

Megkérdeztem fiú? mire értetlenkedett honnan tudom :D


Szóval valami csak van benne, csak nem mindenki látja az összefüggést?

2008. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

fentebbi vagyok.

A savanyu uborkás dolog teljesen téveszme volt...

mondjuk a mignon máz ecetet tartalmaz !!!!

2008. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi alapja!

Nagylányommal a terhesség első hónapjában édeset ettem, a 7. hónapig semmi különös nem volt, az utsó 2 hónapban viszont megettem vagy 1 mázsa narancsot! Nem túlzok!

Volt, hogy párom vett délután 10 kg-t (3 körül) Este 10-kor már a végét majszoltam, vagy másnap reggel...

Picilánnyal inkább a savanyúságra-csemege ubi, cékla, ubi salta- voltam ráállva szinte végig!

2008. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16.59-2s köszönöm:D
2010. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!