Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tena Lady hol kapható, mekkora...

Tena Lady hol kapható, mekkora kiszerelésben és mennyibe kerül most? A kórházi csomagot próbálom összeállítani már lassan.

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tecsóban vettem pár napja, 16 db-s és 800 Ft volt kb. De egyébként utána nézegettem a Brendon honlapján ezeket a szülés utáni betéteket és találtam olcsóbban is . Esetleg ott is megnézheted.
2013. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet,meg is nézem most! :)
2013. okt. 26. 13:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tesco, Auchan, Dm, Rossmann, patika.

Ha patikában veszed, rögtön le is húzhatják neked egészségpénztárra. Patikában lehet hozzá kapni hálós bugyit.

Van egyébként olcsóbb szülés után betét is, a Tescoban is láttam már.

Én vacillálok, melyiket vegyem, mert az előző szülésem császárral végződött, alig véreztem, 3 db fogyott el a drága, nagy kiszerelésű Tenából. Szerintem most olcsóbbat választok.

2013. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi. azt sem tudtam hogy a tescoban is kapható!

köszönöm az ötletetek!

2013. okt. 26. 13:21
 5/11 A kérdező kommentje:
*ötleteket!
2013. okt. 26. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Hú, most jut eszembe, hogy lehet a Brendonban az eldobható, nedvszívós pamutbugyikat néztem, mert abból csak 1 csomagom maradt előző szülésem óta, és azokat láttam viszonylag olcsón. Bocsi, nem akartalak félrevezetni, csak már annyi mindent keresetem én is annyi helyen.
2013. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nézegettem,de van kétfajta szülés utáni betét is a Brendonban :)

jövőhéten megnézem személyesen is. nem vészes árban sem!

2013. okt. 26. 13:31
 8/11 anonim ***** válasza:
A dm-ben az osszes Tena Ladyre az van irva, hogy inkotencia betet. En visszavittem es vettem dm-es extra hosszh es eros betetet, mert halos bugyim maradt az elozo 2 szulesbol. Akkor is a dm-ben vettem, de csak most olvastsm el, hogy mire jo. Szerintem a vizelet es a szules utani vezres nem ugyanolyan, igy en kicsereltettem. A betet 20 dbos es 700 ft volt.
2013. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
persze,az inkotencia betét és gyeremekágyas betét két különböző dolog. de van tenába gyermekágyas is,nem csak inkotenciás :)
2013. okt. 26. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
En tegnap a dm-ben nem talaltam, csak inkotenciasat, sot azt mondta a penztaros, hogy ezt szoktak vinni szules utan. De en ragaszkodtam a cserehez, mert szerintem is van direkt szules utani tena, legalabbis regebben volt.
2013. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!