Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a sok tiniként való,...

Mi ez a sok tiniként való, gyerekvállalás a mai világban?

Figyelt kérdés
sulikban sok a terhes magántanuló, itt az oldalon van pár 13 éveskortól-17 éves korig terheslányok kérdéseik.

2013. nov. 3. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Divat lett a felelőtlenség a szülőknél és a gyerekeknél is.
2013. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Manapság segíjjbő lehet jól megélni...
2013. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem a felelotlenseg lett a divat, hanem "menonek" lenni, ahhoz pedig hozzatartozik a szex/alkohol/cigaretta. A vedekezeshez nem eleg erettek, vagy szimplan fogalmuk sincs rola, a csordaszellem meg viszi oket a hulyesegbe. Itt meg gyilkosozzak, ha abortuszt akar, pedig egy gyereknek nem valo meg gyerekneveles.
2013. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy az első írja. Nincsenek tisztában a védekezéssel, vagy nem is érdekli őket. Még az is számít, hogy a sok bigott abortuszellenes arra biztatja őket, hogy tartsák meg a gyereket, akkor is ha nincs miből felnevelni.
2013. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Emberek ***** válasza:
72%

"Manapság segíjjbő lehet jól megélni..."

Na meg a ... Segélyből nem lehet megélni, mert az is csak annyi, hogy éhendögleni lehet belőle, mást nem.


Igen sajnos eljutott ide is a világ, hogy felelőtlenek a fiatalok. Nem véletlen az sem, hogy sok tinit visznek kórházba alkoholmérgezés, drogtúladagolás, és egyebek miatt. Azt hiszik, hogy ha szexelnek, cigiznek, isznak, drogoznak, azzal menőbbnek tűnnek, közben ez sajnos közel nincs így...

2013. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolai tananyagba beépíthetnék a kötelező felvilágosítást mindenféle szemérmeskedés nélkül. Bevezetik a hittant, meg a sok-sok tesit (nem mondom, hogy ezek nem fontosak)de a korai felvilágosításba mindenki csak belepirul, meg legyint. A szülők is beszélgethetnének kicsit többet a gyerekeikkel. Az én anyám is a belét kihajtotta az alkoholista férje mellett, hogy nekünk a lehető legtöbbet meg tudja teremteni, mégis volt ideje beszélgetni velünk, megkérdezni mi van, hogy van.
2013. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére én ezzel csak itt a gyakorin szembesülök. Mondjuk sok dolog van, ami csak az itt írogatók körében általános, szóval érdekes...
2013. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Én 12 védőnő vagyok, 9 középiskola tartozik hozzám, és soha, egyetlen lány sem lett terhes. Szóval nem tudom, melyik suliban van sok terhes magántanuló...
2013. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
bocs, szóval 12 éve...
2013. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyanyáink, dédanyáink korában sokkal nagyobb "divat" volt, pláne a háborúk környékén iskola helyett gyorsan "megszerelmesedni", mielőtt apukát beviszik. Nem is beszélve íarról, hogy azóta mennyit fejlődött a fogamzásgátlás.

Ide az oldalra meg persze, hogy olyanok írnak, akik valamit nem mernek máshol megkérdezni.

2013. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!