Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Ma én vittem egy...

Lányok! Ma én vittem egy zsugor ásványvizet.5 hetes vagyok. Most kicsit görcsölget a hasam, derekam. Lefeküdtem nehogy baj legyen. Nincs baj ugye?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 9 kg.

Én mindennap 50szer emelem meg a 12 kg-os kislányom és már 31 hetes vagyok

2013. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, a dokim azt mondta attól, hogy nehezet emel valaki egy egészséges baba nem megy el. Ha ettől menne el elment volna enélkül is. Magnéziumot vehetsz be, és pihenni kell ennél többet nem tudsz tenni, ha vérzel az nagyobb probléma mert akkor nagy az esély, hogy ez a baba most nem marad meg, de csak a görcsök nem jelentenek feltétlenül bajt.
2013. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok, egy hipermarketben dolgozok osztályon, van hogy 10 kg-os dobozt is arrébb kell tegyek, mert nem futhatok mindenért valakinek a segítségéért és még mindig jól vagyunk! Amúgy szedj sok magnéziumot, csodára képes.
2013. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szintén 5 hetesen rutinból egyszerre két ilyet emeltem be a bevásárlókocsiba. 1-2 órán át enyhén görcsölgetett a hasam, de semmi baj nem lett. Pedig az idegességet sétával vezettem le, csak később jutott eszembe, hogy inkább pihenni kéne görcsölő hassal. :)
2013. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim mondta anno az első uh-n, hogy 5 kg-nál többet ne emeljek, de utólag belegondolva szerintem nagy hülyeség. Ennyi erővel sehol nem születhetne kistesó, mert az kb lehetetlen, hogy a kisebb gyerek miatt egy terhes ne emelgessen több mint 5 kg-t.
2013. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...mármint a nagyobb gyerek miatt. Babakocsi, akármi.
2013. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudnád hogy hányszor cipeltem le-fel a lépcsőn a 15 kg-os fiamat...Nincs szolgám aki cipekedne helyettem vásárláskor se.
2013. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!