Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 hetesen voltam ultrahangon...

Martina87 kérdése:

6+3 hetesen voltam ultrahangon lombikbabával. Tehát a fogantatás fix idejét tudom. Intakt 10,6 mm petezsákban szikhólyagot és 2,6 mm es embriócsomót diagnosztizáltak jó életjelenséggel. Megfelelő szerintetek?

Figyelt kérdés
Még Nekem is mutatták a pulzálást. Lassabb ugyan még, tehát nem az a gyors pulzálás de ott van és látható. Volt valakinek akinek hasonló méretkéi voltak?
2013. nov. 10. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy jó:) nekem 3 mili volt, tehát ugyanekkora. Gratulálok, és kérlek mindig gondolkodj poztívan. Engem ez segíett át az első 12. héten:)

15 hkm

2013. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hűűűh tényleg és pont ekkor? Én csak nagyobbacskákat olvastam itt, vagy épp 2 mm, 2,5 mm-t de 5 hetes x naposan.
2013. nov. 10. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen rendben van! Nekem 7+2on volt 4, 4mm a masodik törpe 5+8on volt 4, 1mm! Gyereke valogatja majd behozza ha kisebb lenne a kelletenel! Boldog babavarast és idegeskedés és aggódás helyett élvezdminden ppercét, mert nagyon gyorsan elmegy az idő és megnőnek hipp hopp!
2013. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek!
2013. nov. 10. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! 6+6 naposan volt 4,2mm , 7+6 naposan már 14 mm:) most vagyunk 8+4 naposak,szerdán megint láthatjuk a mi drágánkat, alig várom:) egy lombikos sorstárs
2013. nov. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a petezsák volt 20 mm az embrió pedig 7 mm és azt írták a papíromra hogy ezek a méretek (külön külön mind a kettő érték) 6+3 hetes átlagának felelnek meg. Éredkes milyen szórások vannak a méreteket illetően. Pl sógornőm is hét hetesen volt először uh-n és akkor 4+5 hetet mértek neki szívhang nélkül, egy hónap múlva lett 8+5 de mire a 12 hetes uh-ra ment már egy héttel nagyobb volt mint kellett volna az előzőek alapján
2020. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nekem akkor az a baba elhalt, és 9 hetesen volt egy missed ab. Aztán 2015 tavaszán született meg az első gyermekünk, majd 2018 novemberében a masodik. 2 kislányunk van. Eddig :)
2020. febr. 26. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!