Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki veszített már el élő...

Aki veszített már el élő babát/illetve a terhesség késői szakaszában szült nem élő babát, az következő terhességénél hogyan készült a szülésre, hogy viselte a várandósságot?

Figyelt kérdés
Ebben a cipőben járok sajnos, és most éppen nagyon magam alatt vagyok, lassan közeleg a szülés időpontja.
2013. nov. 10. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Egyik "volt" barátnőm járt így sajnos! a 33.héten meghalt a baba a pocakjában és hát meg kellett szülnie. Borzasztó időszak volt! Velem nem akart beszélni mert volt egy kisfiam...és tudta hogy rajta vagyunk a másodikon...

Majd mikor terhes lettem abszolut megszakadt minden kapcsolat..- nem is eröltettem mert időt akartam hagyni neki! a kislányom születését sem mertem elmondani. Ekkor már terhes volt Ő is... ezt később tudtam meg.. Végig idegeskedte a terhességét! Próbáltam segíteni neki de nem idegesítően... csak hogy jobban teljen az idő...mert ak i ezen átesik annak nem szép élmény a terhesség! egy pillanata sem! végig ideges volt! érthetően! Nagyon ideges voltam -bár ez nem rólam szólt! - hogy minden rendben legyen. Most 1,5 éves a kislánya - de a kapcsolatunk szinte teljesen megszakadt. Azt tudom hogy Ő nagyon befordult! főleg a szülés előtt! és azóta sem tud igazán örülni a kislányának.... Rettenetes dolog ez, hogy sehogy sem tudok tenni semmit, mert mindennel csak ártanék. Nekem is volt vetélésem -olyan 10-11 hetes voltam.. de ez nem összehasonlítható azzal ami vele és veled történt! A legeslegjobbakat kívánom NEKED-NEKTEK! így látatlanba is! :)remélem Te örömödet leled majd a kisbabádban :)

2013. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Szerencsére nem rettegtem végig a terhességemet (legalábbis eddig nem volt jellemző, remélhetőleg ez után sem lesz az), de nyilván tartok egy-két dologtól. Attól sem félek, hogy nem tudok majd örülni a babának, csak most épp mélyponton vagyok kicsit, és az érdekelne, hogy az, aki járt hasonló cipőben, hogyan lendült át a lelki nehézségeken. Még 6 hét van hátra a terhességből, és most a legnehezebb.
2013. nov. 10. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szívtelen dög pontozta le az elsőt? Nagyon szomorú és emberi történetet írt le...a legjobbakat kívánom kérdező, csak pozitívan!
2013. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami történt az megtörtént. Most viszont úgy kell felfogni hogy új kezdet jön, mert a rossz után jön a jó. Persze hit nélkül nemfog menni. Csak légy pozitív!!
2013. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!