Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

2 nap múlva kellene megjönnie a nem vártnak. Ma reggel csináltam egy tesztet, amin halványan, de látszik egy csík, de mivel nem volt számomra egyértelmű csináltam egy másikat itt is ugyanaz a helyzet, h elég halovány. Pozitív szerintetek?

[link]

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: pozitív terhesség, terhességi teszt, terhesség

2013. nov. 11. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Szerintem igen, mivel ott az a csík, még ha halványan is:D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2013. nov. 11. 12:03 Privát üzenet
Mindkettő pozitív. Gratulálok!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2013. nov. 11. 12:04 Privát üzenet

Igen,ez pozitív! Az nem baj,hogy halvány,2 nap múlva erősebb lesz!

Gratulálok! :)

# 3/16Időpont 2013. nov. 11. 12:05 Privát üzenet

Erre a kérdésre már reggel is válaszoltak, hogy pozitív

Vagy csak mutogatni szeretnéd?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont 2013. nov. 11. 12:06 Privát üzenet
Igen, gratulálok!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont 2013. nov. 11. 12:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem mutogatni szeretném,csak soha nem volt még rá szükségem,h tesztet csináljak és nem tudtam megítélni,h így is számít e! Köszönöm válaszokat!:) Akkor azért halvány még,mert még nagyon az elején vagyok?

# 6/16Időpont 2013. nov. 11. 12:30 Privát üzenet

Igen pozitiv :)

Par nap mulva eross lesz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont 2013. nov. 11. 12:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az normális,h ezeknél a teszteknél nem feltétlen 2 perc alatt jelenik meg a halvány csík,hanem akár 6-8 percet is igénybe vett?

# 8/16Időpont 2013. nov. 11. 12:47 Privát üzenet
Igen , 10 percen belül kell megjelenni, és a tájékoztatót ha elolvasod, akkor benne van az is, hogy mennyi időn belül kell megjelennie, és az is, hogy a halvány csík is pozitív

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont 2013. nov. 11. 13:07 Privát üzenet
Egyértelműen pozitív mindkettő, a menstruáció ideje előtt 2 nappal meg teljesen normális, hogy ilyen halvány.

# 10/16Időpont 2013. nov. 11. 13:27 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi tévő legyek, nagyon aggaszt ez a helyzet és tanácstalan vagyok?
Nem egyértelmű válasz az orvostól és babát szeretnénk, mi lehet a baj? Sziasztok. Babatervezőben vagyunk a párommal a doki szerint ennek nincs akadálya. (már 2 lányom van) Mégsem...
A szacharóz hízlal? Sehol nincs rá egyértelmű válasz. Az a helyzet, hogy szednem kell egy bizonyos gyógyszert, amiben most látom, hogy szacharóz is van, mit tegyek, hogy ne...
Helyesen tettem-e? Anyumat rajta kaptam a sógorommal, de nem szoltam senkinek, nem akartam a családot szétdúlni, de azóta sem tudom mi a helyzet, remélem abba hagyták a dolgot,...
Nem egyértelmű nekem a helyzet! Ha valaki már elmúlt 23 éves, nincs még szakmája, de van érettségije, mehet-e INGYENES okj képzésre (nappalira vagy estire), illetve kaphat-e...
Tegnap kiosztottam egy pasit elég hangosan kiabáltam vele. Igazam volt az biztos, mert mondta is meg egyértelmű volt a helyzet! Most szarul érezheti magát mert nem írt az üzenetemre?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!