Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 3dl energiaital nagyon...

Napi 3dl energiaital nagyon ártalmas 8 hetesen? Nem bírom a kávét meginni, de ha semmit nem iszom, fáj a fejem.

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 09:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el alaposan mi van ráírva! Ártaĺmas.

De ihatsz kevés kávét sok tejjel, vagy max. 1 dl-t ossz el 2 részletre.

2013. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A kávét alapból tejjel ittam, de nem bírom úgy sem meginni, a szagát sem bírom elviselni. Az energiaitalt viszont egy délelőtt alatt iszom meg, tehát nem egyszerre.
2013. nov. 17. 10:04
 3/24 anonim ***** válasza:
53%

Elvileg 200 mg koffeint fogyaszthat egy terhes nő maximum egy nap.Egy doboz energia ital közel 80 mg-ot tartalmaz.Szóval ettől az egy darabtól nem lesz baja,de ne idd terhesség alatt.Rengeteg cukor van benne és a szívedet is megterheli,ami nem jó.

Ha nagyon muszáj inkább igyál meg egy pohár colát,de nem biztos,hogy a koffein hiánya okozza a fejfájást.

2013. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikre rá van írva, hogy terhesség alatt nem ajánlott a fogyasztása
2013. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Némelyik felér 5 kávéval, szóval inkább 2 nap alatt fogyjon el egy doboz. Nem igazán ajánlom, de ha már iszod, akkor mértékkel. Vagy ha gondolod, próbáld úgy, hogy egy hét alatt csökkentsd a felére az adagot.
2013. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%

Minek kell egy ilyen terhes maradjon?

Idd az energiaitalt es menj abortuszra es aztan csinalhatod a megszokott dolgaid

2013. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A kóla nagyon szénsavas, amit ilyenkor nem mindenki bír.. én úgy ittam, hogy keveset öntöttem egy pohárba, szórtam bele fél csipet cukrot, kipezsgett, és úgy jó volt. De ez én vagyok :)
2013. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Meg nem terhesen is artalmas 3 dl energiaital naponta... keress mad koffeintartalmu dolgot ha mar a kave nem megy le.... igenis artalmas ratok... de szntem mar eldontotted h azt fofsz inni csak remenykedtel h biztatnak majd....
2013. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
figyelj csak, a szervezeted kb egy -két hét alatt megszokja a kávé hiányát és nem fog a fejed fájni/én is így voltam/ Én nem innám az energiaitalt egész terhességem alatt egyet ittam mert megkívántam nagyon:-) boldog babavárást!
2013. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%

Én sört is ittam nyugi :) És bort (1 dl). Szóval lehet, csak (kis) mértékkel.

És ha nem jó neked, úgy sem fogod kívánni, vagy undorodni fogsz tőle.

2013. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!