Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok? 10 hetes...

Megnyugtatnátok? 10 hetes kismama vagyok, tegnap este wc-zésnél nagy mennyiségű nyúlós tojásfehérje szerű folyásom volt, olyan mint peteéréskor szokott lenni. Ez normális ilyenkor? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem is van.
2013. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem eddig az egesz terhessegemet vegig kiserte, eleg nagy mennyisegbe. 35 hkm
2013. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekem előtte nem volt ilyen, meg azóta sincs. Oké, hogy terhesség alatt bővebb folyás lehetséges, de ez olyan más volt, nem fehér, henem olyan nyúlós átlátszós. Bocsi, de máshogy nem tudtam leírni. Remélem minden rendben....
2013. nov. 22. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!Én is tegnap kezdtem a 10.hetet, nyugodj meg, nekem már a 6.héttől ilyen a folyásom, mint peteéréskor.detto olyan. először nekem is furi volt, a doki mondta, teljesen normális, a hormonális változások okozzák.
2013. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!