Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után teherbe esésnek...

Missed ab után teherbe esésnek mennyi az esélye? Nekem sajnos kedden volt a műtétem, de nagyon szeretnék már babát.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

elhiszem, hogy már nagyon akarsz babát, de legalább 1 menzit várj meg. Nem hiába mondják, hogy 3 hónap után lehet csak újra próbálkozni.

Tudom, hogy nehezebb megtenni, mint mondani, én is majd beleszakadtam, de be voltam tojva, nehogy baja legyen a következő babának, ha túl hamar fogan meg, és ha bele is rokkantam, akkor is kivártam négy hónapot a missed ab után.

30 hetes kismami

A szervezetnek muszáj regenerálódnia

2009. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem május elején volt egy missed ab-m:( Nekem azt mondta az orvosom, hogy min. 3 hónapot várjunk, mi 2 hónap után próbálkoztunk és augusztus 24-én(akkor mentem vissza) már pocakos voltam:):):):)áprilisra várom a babámat. Duphastont kell szednem, és az elevitet már a műtét után ajánlotta az orvosom, de azt mondta, hogy most már Ne szedjem. Sok gyümölcs és züldség, már ami bent marad:):) folyamatosan rosszul vagyok, de nem bánom:):)

Remélem minden rendben lesz!

Tiszta Szívből kívánok Minden jót Nektek!

2009. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz! 3 hónapot mindenképp várj, a méhfalnak vissza kell épülnie, a szervezetednek regenerálódni kell!

Mi is kivártuk a 3 hónapot, utánna rögtön babás lettem és nem volt semmi gondom a terhességem alatt! A fiam már 3éves, most várjuk a másodikat.

Meglátod hamar elszáll a 3 hónap!


15h kismama

2009. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is május elején volt missedem.

Szintén 3 ciklust javasoltak,addig meg védekezés.Hú de rossz volt!!

És bizony hosszúnak tűnik az az idő,de hidd el túl vagy 1-2-re a 3 mensin.

Mi augusztustól próbálkozunk,idáig mind hiába.

De most is reménykedem! :)))Hátha most!

2009. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes megvárni a három hónapot.Általában annyit szoktak javasolni,de van ahol hat hónapot mondanak.Én is túl vagyok egy ilyenen nekünk hat hónapot mondtak,és be is tartottuk.Majd újra próbálkoztunk,és most 34 hetes kismama vagyok.Fel a fejjel.

Üdv

2009. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!