Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Mensi szerint...

Szerintetek? Mensi szerint lassan 9, uh szerint 5-6 hetes 15 mm-es petezsákkal. Nem láttak életjelenséget

Figyelt kérdés
Baj van?
2013. nov. 24. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát vagy nem fejlődik tovább a terhesség, vagy nagyon későn volt peteérésed. Gondolom a dokid is ennyit mondott meg hogy menj vissza hozzá nem sokára. Mikorra hívott vissza? Drukkolok amúgy!
2013. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez is a te kérdésed igaz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetele..


Az előző kérdésben egy szóval sem írtad, hogy elvileg már 9 hetes vagy. Mert azért így már más a leányzó fekvése, így már bőven kellett volna szívhangnak lennie.


A fenti kérdésed kiírásánál még biztattalak, hogy 5-6 hetesen nem törvényszerű a szívhang, de már 9 hetesen az! Úgyhogy akkor valószínű elhalt a magzat. Holnap mindenképp keress fel egy másik dokit, mert ha magától nem távozik, akkor eü kaparást kell végezni.

2013. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem én írtam a kérdést, de vicces:)
2013. nov. 24. 13:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem másnál is lehet pont 6 hetes ekkora petezsákkal.vagy nem ? de most el is olvasom azokat a válaszokat hátha okosabb leszek tőle:)
2013. nov. 24. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen már petezsák és szikhólyag is látszódott és már nem is petezsákot mértek, hanem ülőmagasságot, ami 11 mmm volt és volt már szívhang is!

Vagy baj van, vagy nagyon későn volt peteérésed és később estél teherbe.

2013. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú a ciklusom, ezért egyik terhességnél sem a kimaradt mensi utáni 7. héten látták a szívhangot, hanem később, és a másodiknál már nem is aggódtam emiatt! Ha uh szerint 5-6 hetes, akkor kb egy hét múlva már látszódni fog, ha minden rendben. Addig meg ne izgulj.

Mikorra hívtak vissza?

2013. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne aggodj, en 6+4 hetesen mentem.verzes miatt dokihoz, nagyon bepanikoltam mert nem volt mas csak 14 mm petezsak, majd 2napra megint elkezdtem vetezni es akkor mar latott szikholyagot es 2mm embriot, eletjelenseget nem,mar missed ab-al fenyegetoztek, fogadtunk magan dokit, tegnap elott voltunk ujra dokinal 7+4 hetesen es szep petezsak benne 9.7mm embrio szivhanggal!:)) es azota is barnazom mert van egy kis levalasom... de irt fel utrogeszant, igy minden renben! szerintem nyugodj meg! semmi baj nem lesz:))
2013. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!