Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van? 5+5 hetes vagyok....

Mitől van? 5+5 hetes vagyok. Mivel napi 3-4 litert mindig is megittam, így természetes számomra a kb 45 percenkénti wc-re járás. Egész eddig nem is éreztem, hogy gyakrabban kéne, habár mondják, hogy a terhesség egyik velejárója.

Figyelt kérdés
Viszont ma kb 15 percenként kell mennem, ami már nekem is soknak tűnik. Ilyenkor nem pisilek sokat, de mégis ingerem van rá. Lehetséges, hogy nekem csak most kezd kjönni ez a gyakoribb vizelési dolog, vagy csak szimplán felfázhattam? (ami amúgy nem jellemző rám, mert még sose voltam...) Ha felfázás, az árt a babámnak?
2009. nov. 20. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer gyakrabban mész majd, máskor kevésbé. Nálam is így van ez! Semmi gond! :)
2009. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. Viszont most ilyen fura nyomó érzsét kezdtem el érezni pisilés után. akkor ez mégiscsak felfázás? nem ismerem a tüneteit...mit lehet szedni így babásan, hogy elmúljon?
2009. nov. 20. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:

En mindenkeppen elmennek orvoshoz (ha csak a haziorvoshoz is, mert tud csinalni tesztet, hogy fel vagy-e fazva)

Sajnos nekem eleg sok gondom van a vesemmel, mar 6 eve, es ismerek rengeteg erre valo gyogyszert, de eszembe nem jutna bevenni, csak ha orvos javasolja.

Amit tehetsz a felfazassal (termeszetesen az orvosnak meg kell vizsgalnia, hogy nincs-e szukseged antibiutikumra), kamilla teat fozol es azt iszogatod.Alul is mosogathatod vele magad, de csak ha mar langyos (alapvetoen a goz fole kellene guggolni, vagy kamilla teas vizben furdeni, de most egyik sem ajanlatos).

Megelozesre nagyon jo az aloe vera gel (nyilvan ez sem kuszoboli ki, de segit az immunrendszerednek vedekezni).


Jobbulast es remeljuk felesleges volt amit irtam es nem felfazas.


Szep baba varast!!

2009. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2009. nov. 20. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor vesegyulladásom volt,én is 15 percenként jártam wc-re...inger és pár csepp vizelet volt mindig.Nekem akkor antibiotikumot kellett szednem,de akkor még nem voltam terhes.

A háziorvos biztosan tud segíteni abban,hogy mit szedhetsz rá!Persze,ha tényleg beteg vagy!

16 hetes

2009. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!