Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, és a napokban...

30 hetes vagyok, és a napokban gyakran görcsölök, keményedik a pocim. A közérzetem nagyon rossz, és iszonyú hányingerem van. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
lehet hogy baj van?
2013. nov. 25. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Benyeltél valami vírust? Görcsökre szedj magnéziumot.
2013. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szedem a magnéziumot,de mostanában mégis görcsölök...

Azt meg nem hiszem hogy vírus,mert más bajom nincs.olyan ez a hányinger mint az első hetekben,csak még ájulás közeli érzéssel

2013. nov. 26. 07:02
 3/6 anonim ***** válasza:
én is 30hetes vagyok.Pár napja nekem is elég kellemetlen tüneteim vannak.Szerintem az idöjárás is hozzá járul ehhez.Szedj magnéziumot és amennyit tudsz pihenj.A meg akar jönni érzés,szurkálás teljesen normális,ha csak kellemetlen,de ha sokat keményedsz és görcsölsz akkor menj el orvoshoz.Inkább fölöslegesen,minthogy baj legyen.
2013. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hányinger és a rossz közérzet gyanús....

A görcs és a keményedés viszont könnyen lehet a frontok miatt, a szülésznőm szerint nagyon megérzik a picik a hideget, meleget egyaránt.

A másik ötlet, hogy most fordult be és a feje nyomhat valamit lent. Hogy fekszik a babád? Méhszájat néztek valamikor mostanában?

Szintén 30 hetes vagyok, nekem a múlt héten volt ilyen - az orvos és a szülésznő is ezt a kettőt mondta.

2013. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.a babám egyszer már befordult,de megunhatta mert megint medence fekvésű.Dokinál 3 hete voltam,akkor a méh száj rendben volt,majd jövőhéten kell megint mennem.Azt még had kérdezzem meg hogy együttlét után egész éjszaka görcsölök, sokszor még más nap is.más is van így?
2013. nov. 27. 07:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen - mi is így vagyunk egy ideje ezzel..... Beszéld meg a dokiddal, nálam olyan kemény görcsök voltak, hogy pár hete leálltunk az együttlétekkel.
2013. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!