Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális? (többi lent)

Normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma vagyok 4hetes 4napos terhes.Ma menzi szerű görcsöm van nem erős.És egy kicsit véreztem de sokkal világosabb volt a színe,mint amikor megjön inkább narancssárgás.Mitől van ez?Félek hogy baj van.Aki tud kérem válaszoljon.Köszönöm

2013. nov. 26. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A görcsök teljesen normálisak, jó darabig meg is maradnak. A véres folyás viszont nem az. Figyeld és ha tudsz menj majd dokihoz, ad rá gyógyszert.
2013. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Most nagyon félek hogy baja lesz a babának.Mindenképpen elmegyek orvoshoz.Te is voltál így?Vagy esetleg valaki más?
2013. nov. 26. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy baj van, viszont tényleg menj el dokihoz. Nekem is volt ilyen az elején, egyből rohantam is a dokihoz. Én ugyan nem kaptam rá semmit, de tényleg van ahol adnak egy kis hormont, hogy segítsen megtartani. Nekem ezek egészen a 10. hétig előfordultak néha, egyből rohantam dokihoz. Valószínű, hogy egy kis vérömleny keletkezett a baba mellett, amikor beágyazódott, és az ürült ki nálam. Szóval előfordulhatnak ilyenek, és nem biztos, hogy vetélés lesz a vége, de mindenképpen dokihoz kell menni vele mielőbb!
2013. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.megnyugtattál egy kicsit.
2013. nov. 26. 20:36
 5/6 anonim válasza:
Szia! Mindenképp mielőbb menj dokihoz, nekem is volt ilyen a terhesség elején kaptam rá egy bogyót amit kellett szedni ez segíti hogy jobban meg tudjon tapadni ;) nem is volt semmi probléma utána. Most már bármikor érkezhet a Kisfiam 38+4 kismama
2013. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sziasztok. lenne egy kérdésem. 13 hetes kismama vagyok, és pár napja észre vettem, hogy a hömérsékletem pár tizeddel több lett. Tegnap elött 37.4 ma pedig 36.8! Nem tudom ez terhesség alatt normális?
2013. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!