Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 folott, elso terhesseggel,9...

Milona22 kérdése:

40 folott, elso terhesseggel,9 hetes vagyok, ketsegbeesve kerdezek. Ket hete kezdtem pecsetelo barna foltozni. Ket napja azonban erosen gorcsolok estenkent es enyhe de piros verezgetest tapasztalok. Penteken lesz ultrahang, de addig mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Lehet meg eselye a babamnak? Az eroteljes gorcsok es a verezgetes egyertelmuen vetelesre utal?

2013. nov. 27. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én Duphastont kaptam amikor véreztem és egészséges babám született. Kérdezz rá a gyógyszerre, azt meg kellene próbálni.
2013. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Vérzésnél azonnal bemennék a kórházba! A vérzs sose jelent jót, lehet haematomaától, az ki is moshatja a magzatot. A piros vérzés lepényleválást is jelezhet. Biztosan nem várnék péntekig. Ha esetleg valami baj van, minél előbb lát orvos, annál nagyobb az esély, hogy megmenthetik a babádat.
2013. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre azonnal! Akár vetélés is lehet.
2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Orvos!
2013. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Szerintem is azonnal menj be az ügyeletre!

2013. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Dokii azonnal!!!!!
2013. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Korhazba, azonnal!!! Nekem volt mar vetelesem, delutan 2 korul rozsaszines folyas, este 9-re omlott a ver. Sajnos elmentek a babak :(
2013. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azonnal és nagyon gyorsan,sőt most indulj.Remélem azóta már voltál is benn az orvosnál!!!
2013. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sajnos en ugyanigy kezdetem es elment a babam :-( Remelem, te jobb hireket kapsz es minden rendben lesz. Drukkolok.
2013. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Remélem nincs baj... :( Vérzéssel azonnal doki, ügyelet! De legalábbis mindenképpen hívd fel őket, mondd el a panaszokat és ők megmondják, hogy mikor menj be! Magnéziumot vehetsz be, az nem árt, sőt...!


Írd meg mit mondott a doki! Nagyon drukkolok, jó egészséget nektek!

2013. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!