Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy megváltozott...

Mitől lehet, hogy megváltozott a vizeletem szaga?

Figyelt kérdés
Egy hete úgy érzem,hogy záptojásszagút pisilek,10 hetes terhes vagyok.Picit fel vagyok fázva,attól lehet?
2009. nov. 22. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


Én tudom, hogy ez az oldal azért van, hogy mindent meg lehessen kérdezni, még azt is, hogy "milyen nap van ma?", de ilyen esetben én már rég elmentem volna a dokimhoz, sztk-ba , vagy valahova. Legyen kenetminta, legyen labor. És ha vmi fertőzésed lesz?? Mennyivel jobb, hogy itt most válaszokat kapsz, hogy "ilyen nekem is volt" meg "akkor lehet hogy tényleg felfáztál..."?

2009. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem hallottam, de a záptojásszag kénszag. Cukorbetegségre jellemző az acetonszag. Terhesen orvoshoz kell menni bármilyen rendellenességgel, egy hét már elég hosszú idő, szerintem vidd magaddal rögtön a vizeletmintát, hogy azzal se teljen az idő.
2009. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, befolyásolja a felfázás, de nem jelent jót, szerintem minél előbb menj orvoshoz, ne huzd az időt, hidd el jobb nem lesz, de rosszabb igen.Más tüneted nincs, fájdalmas pisi, hüvelyi fájdalom?

2009. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hormonális változás is okozza a vizelet erős és furcsa szagát. Itt már más is kérdezte. De, ha fel vagy fázva, akkor érdemes dokihoz elmenni, magától nem szeret elmúlni az ilyen.

Jobbulást!

2009. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Állandóan fel vagyok fázva,egyszer erősebb,egyszer gyengébb tünetekkel.A munkámból adódóan nem tudok elmenni akkor orvoshoz mikor szeretnék,és nem azért nem megyek,mert nem akarok,vagy húzom az időt.Azért köszi mindenkinek.Megírom,ha megtudom az eredményt.
2009. nov. 22. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ha szaga van, akkor genny lehet a vizeletedben. Húgyúti fertőzésed van. ORVOS!!!

38km

2009. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felfáztam,és vért találtak a vizeletemben.Most várom az eredményeket
2009. nov. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!