Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 éves terhes lánynak a...

18 éves terhes lánynak a felvételihez jár 50 pont, erről valami bővebb információt?

Figyelt kérdés
18 éves terhes lány kaphat 50pontot a felvételinél.Ezt mikor nézik ? Hónap érdekelne.Hogy ha pl májusba néznék és 5 hónapos terhes lenne az illető. Kapna 50 pontot ,és bejut ahová szeretne.De ott mivel májusba 5 hónapos kb szeptemberbe szül,így nem tud iskolába járni,ilyenkor mi van.Elveszik a felvételi a ponttal együtt,vagy lehet halasztani vagy valami.Aki tud erről bármit légysziirjon.Elnézést ha hülyén kérdeztem vagy irtam valami,érdekelne az egész dolog ugy ahogy van. Nem kell leosztani ,csak érdekel!

2013. dec. 3. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

50 pont jár? Ez milyen már... Bocs, de régen sokkal kevesebb volt a pluszpont a gyereknevelésért.


A kérdésedre a válasz, ha valóban így van: jelentkezel, megkapod a plusz pontot, bejutsz és szeptemberben, vagy amikor be kell iratkozni rögtön passziváltatod a féléved. 2 félévet lehet egymás után passzívon lenni.

2013. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
gyerekre is jár a pont nem csak terhességre... egyébként ha 12 pont jár érte, ezért ne éri meg teherbeesni
2013. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy 40 többletpontot kap az, aki gyermeket gondoz, szóval csak a terhesség miatt nem jár semmi. Ha megszületik a baba és utána felvételizel és tudod bizonyítani, hogy gyermeket nevelsz, akkor jár.
2013. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és az is már csak a felvételi időpontjában? Nem tudod az mikor van? egyébként köszi a válaszokat eddig.
2013. dec. 3. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor jár, ha már megszületett a gyermek amikor jelentkezel. Máskülönben nem. És mág 50pont sem jár. Először lemaradtam, másodjára megkaptam.
2013. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!