Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Járt már valaki így? 7...

SOS! Járt már valaki így? 7 hetes terhes vagyok és alig vannak tüneteim, mell érzékenység nagyon minimális, hányinger épp, hogy van egy kicsi, az is reggel! De a hasam nem puffadt és nem kemény, pedig ez is volt! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Orvosnál már voltam akkor voltam 6 hetes, amit a papírra írt aszerint 5mmes élő embrió van és látszott a szíve, hogy ver! De most miért nem érzek tüneteket csak nagyon minimálisat? Aggódnom kell?
2013. dec. 6. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, inkább örülj neki! :) Nekem a 8.-dik héttől kezdődtek a rosszulléteim, és a 16.-dik hétig tartottak. Mit nem adtam volna érte, ha tünetmentes lett volna a terhességem eleje. :)
2013. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, mindenkinél mások a tünetek, lehet, hogy neked pont olyanok vannak, amelyeket nem is a terhességnek tudsz be.

Plusz simán előfordulhat, hogy csak később "indulnak" be a dolgok.

Amíg nincs erős vérzés, görcs, fájdalom, magas láz stb, addig nincs baj (legalábbis nem valószínű).

Nekem se nagyon voltak meg a klasszikus tüneteim a mellnövekedésen kívül, egyszer sem hánytam, nem émelyegtem, nem voltam kívánós...


19hkm

2013. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok a 30. héten és egyáltalán nem voltak tipikus terhességi tüneteim. Nem voltam rosszul egyszer sem, nem feszült a mellem szóval semmi. Emiatt ne aggódj.

2013. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, de ha mégis, menj el egy UH-ra, hogy megnyugodj! Tünetek jönnek-mennek, lesz amikor visszasírod ezt az időszakot. Hányingerem nekem is csak reggelenként volt. Kellemes terhességet neked!

4 gyermekes anyuka

2013. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Lienah ***** válasza:

Nekem kb az első perctől kezdve vannak rosszulléteim, nembírok szagokat-ételeket, hányinger, hányás, mellfeszülés, hasfeszülés, puffadás, alacsony vérnyomás, lábvizesedés-dagadás, és most tágul "ismét" a méhem, szóval fájnak a tartó izmok is...

Örülj neki, hogy neked nincs semmi ilyesmi, nekem "megkeseríti" a mindennapokat keményen (főleg hogy BKV-zok minden nap 3-4 órát).

Aggódni nem kell, csak akkor ha vérzel, szivárog a magzatvíz és hasonló "igencsak kirívó" jelenségek.

Bevallom irigykedek, mostanság ez a sokadik ilyen kiírt kérdés itt... Kezdem azt hinni, hogy egyedül én vagyok ilyen "szerencsétlen".

Jó babavárást, és ne stresszelj!!!

18+1hkm

2013. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!hát most megnyugodtam!és már rám is jött a sírás ahogy olvastam a megnyugtató mondatokat!következő uh-ra 17.-én kell mennem!még addig sok idő van!az utolsótól kérdezném,hogy ilyen korai terhességben van olyan,hogy szivárog a magzatvíz?vagy én értettem félre?
2013. dec. 6. 12:35
 7/18 A kérdező kommentje:
amúgy hála istennek,de semmi görcsölés,vérzés,barnázás nincs!
2013. dec. 6. 12:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt hányingerem, nem feszült semmim, lassan szülök - nem mindenkinél ugyanazok a tünetek, nyugi.
2013. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!hát remélem tényleg nincs semmi gond!
2013. dec. 6. 12:46
 10/18 Lienah ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnos férreérthetően írtam, magzatvízszivárgáa a 34. héttől lehet... elméletileg.
2013. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!