Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki így orvoshoz menni? 39 hkm

Ciki így orvoshoz menni? 39 hkm

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja borotvalkoztam. Eddig mindig megborotvalkoztam elotte, de már nincs erőm. Fogadott doki. Ennyi belefer, vagy kuzdjek meg vele? Szerintetek? (Telefonról irok...)

2013. dec. 17. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 4 napos szerintem még belefér :-) Meg hát az orvos is tudja, hogy ilyenkor ezt kicsit körülményes megoldani :-)
2013. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos szőr is beleférne :)

Komolyan, a doki nem azt nézni, milyen a fazonod, ez csak minket, nőket zavar.

2013. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnál nem elvárás, hogy fazonra legyél igazítva, jézusom... Nem randira mész.
2013. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ő látott már mindenfélét. Az egy hónapos is még csak pár mm-es, az sem ápolatlan, a 4 napos meg pláne...ne aggódj
2013. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy elso baba, szules utan mar semmit sem tartasz majd cikinek :Ddddd
2013. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszi csajok, akkor így maradok! :D
2013. dec. 17. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél se borotválkoztam az utolsó másfél hónapban, mivel nem láttam semmit, és szerintem összekaszabolva cikibb menni, mint szőrösen :)
2013. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én 27hetes vagyok de mar tükör kell egy ideje. sőt.. egy honapja nincs odalent fazonirozva. ha mennem kell majd a dokihoz előtte a bikini vonalat leszedem a hosszát meg ovatosan mert összekaszabolva cikibb szerintem is. gyantaztatni meg nem merek,én nem terhesen is alig birom ki nemhogy még egy hólyagon csücsülővel.tuti összepisilném magam...

amugy a neten sok video van a szülésröl és eddig 99,9%ban csak nagy szöröset lattam. szoval.....nem ciki.

2013. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, már azért is le a kalappal, hogy 4 nappal ezelőtt meg tudtál borotválkozni! :) Én 30 hetes vagyok, de már arra sem emlékszem, mi van a lábaim között! Könnyű szülést kívánok! :)
2013. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem gáz...én szülés elött paráztam hogy mit fognak szolni,de hát akkora hasam volt hogy nem értem el.Ugy is leborotválnak a szülőszobán,szoval a következőnél nem aggódnék már:)
2013. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!